ליין-אפ המשחקים של Square Enix לכנס גיימסקום נחשף

בין השמות הגדולים שנחשפו בליין-אפ לקראת תערוכת גיימסקום שתיערך בגרמניה - המשחק החדש בסדרת דאוס אקס והמון כותרים של פיינל פנטזי

בקושי הספקנו לנשום קצת אחרי תערכות E3 העמוסה שנערכה לפני חודש וכבר תערוכת המשחקים הבאה שתיערך באמצע אוגוסט, גיימסקום, נראית באופק. המפיצה Square Enix חשפה אמש את רשימת המשחקים שהיא מתכוונת להציג במסגרת גיימסקום.

ככל הנראה, השם הבולט ביותר ברשימה הוא המשחק הבא בסדרת משחקי הפעולה דאוס אקס, Deus Ex: Mankind Divided. השחקנים יחזרו לנעליו של הסוכן החשאי הרובוטי למחצה אדם ג'נסן, שגם הפעם יאלץ תוך כדי תפקידו להתמודד עם דילמות מוסריות שישפיעו על התפתחות העלילה. המשחק הוצג בצורה נרחבת ב-E3, כולל סרטון משחקיות באורך חצי שעה, מה שמעלה את השאלה מה עוד ניתן לחדש אחרי חודשיים בלבד בין שתי התערוכות. בנוסף, תוצג בגיימסקום גם גרסת המובייל של דאוס אקס, שנקראת Deus Ex Go.

אם אתם נמנים בין מעריצי פיינל פנטזי, יש לכם סיבה טובה לשים עין השנה על גיימסקום – Square Enix תציג ארבעה כותרים חדשים של המותג: הפרק החדש של הסדרה, Final Fantasy XV, שיגיע לפלייסטיישן 4 ולאקס בוקס 1 בסוף ספטמבר השנה; Final Fantasy XII The Zodiac Age, גרסה משופרת של המשחק הקלאסי משנת 2006 שעתיד לצאת בשנה הבאה לפלייסטיישן 4; World of Final Fantazy, שעתיד לנחות על מדפי החנויות בסוף אוקטובר; ו-Final Fantasy XIV, שהגיע לאחרונה לשישה מיליון שחקנים.

בנוסף, Square Enix תנצל את הבמה כדי לציין יום הולדת 20 ללארה קרופט ולמותג Tomb Raider. במסגרת זו יוצג פרק חדש של Rise of the Tomb Raider בשם Blood Ties, שתומך גם במציאות מדומה. שמות אחרים שהוזכרו בליין-אפ הם משחק ההתנקשות Hitman ופרק הפרולוג של Kingdom Hearts החדש.

תערוכת גיימסקום תפתח את שעריה בעיר קלן שבגרמניה ב-17 באוגוסט עד ה-21. ככל שנתקרב למועד, צפו לעוד עדכונים מאיתנו על מה שצפוי לנו בתערוכה.

תגובות

במאמר זה

נגישות