דיסני חושפת פרטים על הדמויות והקאסט של "מואנה"

הסרט הגדול הבא של דיסני, מואנה, עתיד לצאת בסוף נובמבר השנה ורשימת המדבבים ואנשי הצוות שעומדים מאחוריו נראית מבטיחה ללא ספק

הפרוייקט הגדול הבא של דיסני הוא סרט האנימציה מואנה, שמספר על נערה בת 16 בעלת אותו שם. עד עכשיו ראינו רק טיזר קצר וראיון בוידאו עם המדבבת של הדמות הראשית על האודישן שעברה, אהוליי קרבלהו (Auli'i Cravalho), אבל עכשיו אנחנו מקבלים קצת יותר אינפורמציה על הנפשות הפועלות בסיפור ועל הקאסט שידבב אותן.

אל המסע של מואנה להצלת בני משפחתה מאיום שמרחף מעליהם יצטרף מאוי (Maui), חצי אל וחצי אדם עם אגו גדול, שידובב על ידי השחקן דוויין ג'ונסון (מהיר ועצבני 5, מלך העקרבים). מאוי ומואנה נחשבים בתור הדמויות הראשיות של הסרט.

ברשימת המדבבים תמצאו גם את ג'מיין קלמנט ("בוריס החיה" בגברים בשחור 3 והופעת אורח בריק ומורטי), שיעניק את קולו לטמאו (Tamao), סרטן מפלצתי ענק עם תסביך נרקסיסטי שמאס במקומו בשרשרת המזון; הזמרת והשחקנית ניקול שרזינגר בתור קולה של סינה, אמה של מואנה; רייצל האוס כחברתה הטובה ביותר של מואנה, גראמה טאלה (Gramma Tala); ואלן טודיק (לשבור את הקרח, שישה גיבורים) בתור התרנגול הטיפש וחסר המזל הייהיי (HeiHei), שסביר להניח שישמש בעיקר בתור האתנחתא הקומית של הסיפור.

מואנה מבויים על ידי רון קלמנטס וג'ון מאסקר, שניהם עומדים מאחורי הצלחות גדולות של דיסני מן העבר כמו אלדין ובת הים הקטנה. הסרט עתיד להגיע אל האקרנים ברחבי ארצות הברית ב-23 בנובמבר השנה.

תגובות

במאמר זה

נגישות