זאק סניידר: ליגת הצדק יהיה סרט אחד באורך 4 שעות

זאק סניידר הגיב לשאלות של מעריצים וחשף כי ה"סניידר קאט" של ליגת הצדק לא יהיה מיני סדרה אלא סרט אחד באורך של 4 שעות שלמות

סניידר קאט

חדשות מעניינות עבור מעריצי היקום הקולנועי של DC: זאק סניידר הכריז אמש שני דברים: הראשון הוא שליגת הצדק לפי חזונו, או "סניידר קאט" בלעז, יהיה סרט ולא סדרה של 4 פרקים בני שעה; והשני הוא שמדובר בסרט ארוך במיוחד של 4 שעות שלמות.

את הדברים אמר סניידר במסגרת דיון ברשת חברתית בשם Vero. אחת מהשאלות הייתה "האם זו עדיין סדרה או סרט אחד?" (So is this still a series or a one shot watch of a movie?). בתגובה, סניידר ענה שמדובר בסרט (One shot).

הגרסה הקולנועית של ליגת הצדק הגיעה אל אולמות הקולנוע בשנת 2017 והתקבלה בתגובות פושרות של הקהל והביקורות כאחד. רבים מאשימים את הבינוניות של הסרט בהחלפת הבמאי באמצע הפרויקט – זאק סניידר הוחלף בזמנו על ידי ג'וס ווידון אחרי שהראשון התמודד עם טרגדיה משפחתית בלתי צפויה. מאז, הקהל דורש לראות את הסרט מחדש לפי חזונו של סניידר.

הערכות טוענות כי מתוך 4 השעות של הסרט, רק 25% ממנו (קרי שעה) יהיו חומרים שראינו כבר בבתי הקולנוע והשאר עתיד להיות חומר חדש ומקורי. התוכן החדש כולל שינויים דרסטיים בהתפתחות העלילה, יותר זמן מסך עבור הסייבורג של ריי פישר והוספת הדמויות דארקסייד והג'וקר של ג'ארד לטו.

ה"סניידר קאט" של ליגת הצדק עתיד לצאת במהלך השנה הנוכחית לשירות הסטרימינג האמריקאי HBO Max, שלאחרונה אימץ לשורותיו סרט גדול אחר של DC – וונדר וומן 1984 עם גל גדות.

תגובות

במאמר זה

נגישות