ארנולד שוורצנגר יככב לראשונה בסדרת טלוויזיה

אחרי קריירה ארוכת שנים על מסכי הקולנוע, זו תהיה הפעם הראשונה בה ארנולד שוורצנגר לוקח חלק בסדרת טלוויזיה מתוסרטת

ארנולד שוורצנגר

אחרי עשרות סרטי פעולה, כמה קומדיות קולנועיות וקדנציה כמושל מדינת קליפורניה, השחקן ארנולד שוורצנגר בן ה-73 יככב לראשונה בסדרת טלוויזיה חדשה. זו תהיה הפעם הראשונה בה שוורצנגר לוקח חלק בסדרת טלוויזיה מתוסרטת.

על פי הידיעה הבלעדית שפורסמה במקור באתר Deadline, ארנולד שוורצנגר יגלם את התפקיד הראשי בסדרת ריגול מסביב לעולם, כאשר העלילה מתמקדת באב ובתו. יוצר הסדרה הוא ניק סנטורה, שכתב ו/או הפיק פרקים של הסדרות נמלטים וחוק וסדר. בנוסף, שוורצנגר ימלא גם את תפקיד המפיק בפועל של הסדרה החדשה.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד לא הוכרז השם של הסדרה, כמו כן נאמר כי הסדרה מיועדת להגיע אל שירותי הסטרימינג אך לא לאיזה מהם. גם סוגיית הליהוקים לתפקידים נוספים נותרה ללא מענה.

קריירת המשחק של שוורצנגר, השרירי בעל המבטא האוסטרי הכבד, השיגה את הפריצה המיוחלת אל דעת הקהל בשנת 1984 כאשר גילם את הרובוט הרע שנשלח מהעתיד בסרט שליחות קטלנית. לאורך שנות ה-90 הוא היה ערובה להצלחה מסחרית של סרטי פעולה ומדי פעם גם של קומדיות. בתחילת שנות ה-2000 כוכבו בהוליווד החל לדעוך, לכן הוא החליט ב-2003 לקחת הפסקה ממשחק לטובת פיתוח קריירה פוליטית וכהונה כמושל קליפורניה עד שנת 2010. לאחר מכן חזר לקולנוע בשיתופי פעולה עם כוכבי עבר מתקופתו, בעיקר לצד סילבסטר סטאלון, בסרטים כמו בלתי נשכחים ותוכנית בריחה. במקביל, באותה תקופה חווינו לצערנו שני נסיונות כושלים במיוחד להפיח שוב רוח חיים במותג של שליחות קטלנית.

תגובות

במאמר זה

נגישות