גיימסקום 2020 – סיכום העדכונים מתערוכת המשחקים

מתוך גיימסקום 2020: ווילם דפו ודייזי רידלי מדבבים יחד במשחק מתח, סאם ומקס משנות ה-90 עושים קאמבק בטכנולוגיית VR ועוד

תערוכת גיימסקום 2020 נערכה בסוף השבוע האחרון והסתיימה אתמול בערב. פספסתם את כל האקשן? אין בעיה – הנה תמצית העדכונים החמים ביותר מהתערוכה:

סרטון אנימציה של World of Warcraft: Shadowlands

לקראת יציאת חבילת ההרחבה הבאה של משחק התפקידים ההמוני World of Warcraft, שנקראת Shadowlands, בליזארד החלה לפרסם סדרה של סרטוני אנימציה אשר אמורים לתת את הרקע העלילתי הנחוץ. מאחר ו-Shadowlands היא סוג של "העולם שאחרי", בסרטון הראשון אנו רואים את הפלאדין Uther אחרי שארת'ס בגד בו ונטל את חייו. חבילת ההרחבה עתידה לצאת עוד חודשיים ב-27 באוקטובר.

ראטצ'ט וקלאנק בסרטון גיימפליי חדש

לא שמענו הרבה על המשחק מאז הכרזתו בצמוד לחשיפה של הפלייסטיישן 5, אבל סוף-סוף המעריצים זוכים לקבל עוד טעימה ממנו עם סרטון גיימפליי חדש. הסרטון מציג את גרסת הדמו של המשחק על הקונסולה של סוני, והוא בהחלט נראה מרשים גרפית וכיפי באופן כללי.

טיזר חשיפה של Twelve Minutes

משחק מתח על לולאת זמן בשם Twelve Minutes. מדובר בשיתוף פעולה יוצא דופן בין שלושה שחקנים, שמדבבים את הדמויות הראשיות במשחק: ווילם דפו (אקווהמן, ספיידרמן עם טובי מקגוויר), ג'יימס מק'אבוי (מיסטר גלאס וסרטי אקס-מן האחרונים) ודייזי רידלי (טרילוגיית מלחמת הכוכבים האחרונה). ברקע ווילם דפו נשמע כמו פסיכולוג בתרפיה עם מטופל ומבקש לדמיין פרח, בעוד על המסך קורים דברים הרבה פחות מרגיעים. המשחק מיועד לצאת לאקס בוקס עד סוף השנה.

סאם ומקס עושים קאמבק ב-VR

ילידי שנות ה-90 בוודאי זוכרים את סאם ומקס, הצמד המצויר ממשחק הקווסט המשוגע. עכשיו הם חוזרים לא רק בתלת-מימד אלא גם בתמיכה של טכנולוגיית VR. המשחק מפותח על ידי חברה בשם Happy Giant. כרגע עוד אין פרטים מעבר להכרזה עצמה.

Unknown 9: Awakening

טיזר למשחק חדש שבו כל מה שאנחנו רואים הוא ילדה הודית קטנה עם, ככל הנראה, כוחות-על בשלבי התפתחות. כל שאר הפרטים, בינתיים, הם בגדר תעלומה.

טריילר לשחקן יחיד של Squadrons

כבר הרבה זמן שלא ראינו סימולטור טיסה ראוי לשמו ואולי Star Wars: Squadrons ימלא את החלל. טריילר של המשחק פורסם בגיימסקום 2020 והתמקד בקמפיין לשחקן יחיד.

כמה ידיעות אחרונות שראויות לציון:

  • מותג מלחמת הכוכבים מגיע לסימס 4 במסגרת חבילת תוכן חדשה ב-8 בספטמבר.
  • Medal of Honor: Above and Beyond יגיע לאוקולוס ריפט בתקופת החגים של סוף 2020.
  • העונה השניה של Fall Guys תחל באוקטובר ותתמקד בימי הביניים.
  • חבילת ההרחבה של Doom Eternal תגיע ב-20 באוקטובר.

תגובות

במאמר זה

נגישות