הרפתקאותיה המצמררות של סברינה עונה 4 תסיים את הסדרה

על פי הסינופסיס שפורסם, "הרפתקאותיה המצמררות של סברינה" עונה 4 תציג את העימות הסופי של המכשפות ותושבי גרינדייל נגד ה-Eldritch Terrors

הרפתקאותיה המצמררות של סברינה עונה 4

נטפליקס הכריזו היום כי הרפתקאותיה המצמררות של סברינה עונה 4 תהיה העונה האחרונה של הסדרה ובכך היא תסתיים באופן רשמי. עונה זו תכלול 8 פרקים, בדומה לעונה הקודמת.

יחד עם ההכרזה הזו פורסמו תקציר וכמה תמונות חדשות מתוך העונה הבאה, שמעניקים הצצה לעימות האחרון שצפוי לסברינה וחבריה. בנוסף, השואוראנר של הסדרה, רוברטו אגירה-סאקאסה, ניצל את ההזדמנות כדי להגיד תודה לנטפליקס ולקאסט של הסדרה על שיתוף הפעולה בפרויקט.

להלן התקציר:

"לאורך 8 הפרקים של עונה 4, ה- Eldritch Terrors יגיעו אל גרינדייל. המכשפות יאלצו להילחם בהם אחד אחרי השני ('המוזר', 'החוזר' ו'האפל' הם כמה משמותיהם), מה שיוביל בסופו של הדבר אל… 'הריק', שהוא קיצו של הכל. בזמן שהמכשפות עסוקות במלחמה שלהן, ניק מתחיל לאיטו לחזור לליבה של סברינה, אבל האם זה מאוחר מדי?"

הרפתקאותיה המצמררות של סברינה בעיבוד של נטפליקס היא גרסה קודרת וברוטאלית יותר מזו של הסדרה המוכרת לנו משנות ה-90 בערוץ ניקולודיאון. שתיהן מבוססות במידה כזו או אחרת על הקומיקס של Archie Comics. השחקנית הצעירה קירנן שיפקה (מדמן, השתיקה) נכנסת לנעליה של הדמות הראשית, סברינה ספלמן, נערה מתבגרת שצריכה לתמרן בין חובותיה בעולם המכשפות לבין חיי החברה שלה בעולם האנושי, ובמקרה הצורך גם לפתור בעיות שנובעות מטשטוש הגבולות בין שני העולמות הללו.

אמנם עוד אין תאריך מדוייק, אבל הרפתקאותיה המצמררות של סברינה עונה 4 עתידה להגיע אל נטפליקס בהמשך השנה הנוכחית.

תגובות

במאמר זה

נגישות