דוקטור סטון עונה 2 תחל את שידוריה בינואר 2021

המידע החדש לגבי תאריך השידור של דוקטור סטון עונה 2 נחשף על גבי הכריכה הקדמית של אוגדן מספר 16 של המנגה, שיצא לאור לאחרונה ביפן

דוקטור סטון עונה 2

אמנם אין זה חדש כי דוקטור סטון עונה 2 נמצאת בדרכה אלינו, אבל עכשיו אנחנו כן יודעים מתי היא בערך אמורה להתחיל את שידוריה ביפן – סמנו ביומנים את ינואר 2021.

המידע הזה נחשף על הכריכה של אוגדן מספר 16, שיצא לאור לא מזמן בארץ השמש העולה. מצורף למטה צילום של אספן עם האוגדן הרלוונטי, בצירוף עם כמה אוגדנים חדשים של מנגות אחרות.

למי שאינו מכיר, עלילת דוקטור סטון מספרת על תופעה מוזרה שגורמת לכל בני האדם על כדור הארץ להפוך לפסלי אבן. אלפי שנים מאוחר יותר, אחרי שהטבע השתלט שוב על הכוכב ומחק כל זכר לציוויליזציה האנושית, חלקם הצליחו להתעורר והתפצלו לשתי קבוצות עיקריות: הראשונה רוצה לשחזר את העידן המודרני באמצעות מדע והשניה שואפת לשמור על המצב הנוכחי בכל מחיר.

דוקטור סטון עונה 2 תהיה המשך ישיר של העונה הקודמת ותתמקד בסאגה בשם The Stone Wars ("מלחמות האבן" בתרגום חופשי לעברית), בה תוצג תחילת המלחמה הבלתי נמנעת בין שני הצדדים.

מי שמעוניין להשלים את העונה הראשונה של הסדרה או פשוט לרענן את הזיכרון כדי להיות מוכן לקראת ינואר 2021, יכול לעשות זאת בצורה חוקית דרך שירות הסטרימינג Crunchyroll.

תגובות

במאמר זה

נגישות