אירוע חשיפת הליין-אפ של משחקי פלייסטיישן 5 נדחה

אמנם לא נמסרה סיבה מדויקת להחלטה על דחיית חשיפת הליין-אפ של פלייסטיישן 5, אבל בסוני רומזים שזה קשור למהומות האחרונות שפרצו בארצות הברית

פלייסטיישן 5

עדכון: התאריך החדש שנקבע הוא ה-11 ביוני.

הדיווח המקורי:

מעריצים רבים של סוני חיכו בקוצר רוח לאירוע חשיפת משחקי ההשקה של קונסולת הפלייסטיישן 5, שהיה אמור להיערך ביום חמישי הקרוב ה-4.6. אבל מתברר שהמעריצים יאלצו להמשיך לחכות מאחר והאירוע נדחה.

בנוגע לסיבת הדחיה, בהודעה שפורסמה בערוץ הטוויטר הרשמי של פלייסטיישן נכתב כי בסוני "מרגישים שזה אינו הזמן הנכון לחגוג, ואנו רוצים לעמוד מאחור כדי לאפשר לקולות חשובים יותר להישמע". אמנם אין זו סיבה מפורשת, אבל יש פה רמז שהדחיה קשורה למהומות הקשות שפרצו לאחר מותו האכזרי של ג'ורג' פלויד, תושב שחור שנחנק למוות על ידי שוטר במינסוטה. זה עשוי להיות מהלך של הזדהות לאור המשבר החדש שפוקד את ארצות הברית או פשוט רצון של החברה שההכרזה הגדולה לא תיבלע בתוך ים של חדשות חשובות יותר – תלוי בפרשנות שלכם.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד לא נמסר על תאריך אלטרנטיבי לאירוע החשיפה. בואו נחזיק אצבעות שהרוחות ירגעו בהקדם למען כולנו. בכל אופן, עד שהחיים יחזרו סוף-סוף אל מסלול תקין, אתם מוזמנים לבדוק את רשימת משחקי ההשקה שגיבשנו על פי אישורים רשמיים ושמועות שנפוצו ברשת.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות