ג'יי קיי סימונס יגלם שוב את ג'ונה ג'יימסון בספיידרמן 3

בראיון מצולם שעוסק בתחנות בחייו של השחקן, ג'יי קיי סימונס הודיע כי יחזור לגלם את העורך הקמצן ג'ונה ג'יימסון בסרט הבא של ספיידרמן

ג'יי קיי סימונס

השחקן ג'יי קיי סימונס הופיע בסדרות וסרטים רבים, אבל חלק גדול מאיתנו זוכר אותו דווקא בזכות תפקיד ספציפי מאוד: העורך המתעלל והקמצן של העיתון דיילי ביוגל, ג'ונה ג'יימסון, מטרילוגיית סרטי ספיידרמן עם טובי מגוויר. אבל עכשיו מתברר שבעתיד נזכה לראות אותו חוזר לתפקיד הזה בסרט השלישי של ספיידרמן עם טום הולנד.

ההודעה על ההצטרפות של ג'יי קיי סימונס נעשתה בעקיפין דרך ראיון מצולם של השחקן עם אתר בשם PeopleTV, בו דיברו על תחנות בקריירה שלו. הקטע הרלוונטי מתחיל ב-5:35 וזמין כאן.

להזכירכם, סימונס הבליח על המסך בתור ג'ונה ג'יימסון בסצינה אחרי הכתוביות של ספיידרמן: רחוק מהבית, שמעבר לאפקט הנוסטלגי שלה הייתה חשובה מאוד לקראת הסרט השלישי בסדרה. כאשר המראיינת דיברה איתו על זה ושאלה האם הוא צפוי לחזור לתפקיד בסרט הבא, הוא ענה "לא הייתי משתמש במילה צפוי כי חתמנו כבר על הסרט השלישי".

סיפור אחר שעולה מאותו ראיון ב-4:30 הוא שבהפקה של סרטי ספיידרמן עם טוב מגוויר לא רצו בהתחלה את סימונס בתפקיד ג'ונה ג'יימסון מאחר והם חשבו על שמות של שחקנים אחרים, גדולים יותר. בניסיון להיפטר ממנו באופן אלגנטי, בהפקה החליטו לנסות להכשיל אותו בשלב האודישן – הם הורו עליו לעשות דווקא את הסצינה בה האנטגוניסט של הסרט הראשון, הגובלין הירוק, פורץ למשרד של ג'ונה ג'יימסון ומרים אותו מהגרון תוך כדי שהוא מתחקר אותו איפה ספיידרמן. זו איננה בדיוק משימה קלה להעביר טקסט תוך העמדת פנים שאתה נחנק, אבל את התוצאות של סוף הסיפור אתם כבר יודעים.

דרך אגב, אהובינו טום הולנד חוגג היום יום הולדת 24, אז ננצל את ההזדמנות לאחל לו מזל טוב והמשך קריירה מוצלחת!

תגובות

במאמר זה

נגישות