בליזקון 2020 בוטל סופית, תישקל חלופה אינטרנטית

לאור משבר הקורונה העולמי, בליזארד הודיעו על ביטול כנס בליזקון 2020 באופן רשמי אך תישקל האפשרות לחלופה אינטרנטית לקראת תחילת שנה הבאה

בליזקון 2020

משבר הקורונה העולמי ממשיך לפגוע בשגרת החיים של כולנו: אחרי שקומיק-קון השנתי הצטמק לגרסת אונליין שפרטיה עוד אינם ידועים לנו, עכשיו הקורבן החדש של המגיפה הוא כנס בליזקון 2020, אותו בליזארד ביטלה באופן רשמי לפני כמה שעות בלבד.

ההודעה המצערת פורסמה בשעות הלילה באתר הרשמי של בליזארד. בהודעה נכתב שאחרי דיונים רבים בנוגע כיצד ניתן יהיה לקיים את כנס בליזקון 2020 תחת המגבלות המחמירות של משרד הבריאות האמריקאי, הוחלט בסופו של דבר לבטל את האירוע לגמרי מאחר וקיומו בתנאים הללו יהיה מסובך מדי.

אין ספק שמדובר במכה קשה למעריצי בליזארד ורבים מהם מאוכזבים מהמצב, אך על אף זאת, לא הכל אבוד ויש מעט אור בקצה המנהרה – בהודעה גם נמסר שנשקלת חלופה אינטרנטית להתכנסות השנתית:

"אבל אנחנו ניפגש שוב!

אנחנו דנים איך וכל להעביר את הרוח של בליזקון ולהתחבר אליכם בדרך כלשהי אונליין, בצורה שתושפע הרבה פחות במצב הבריאותי ובפרוטוקולים של בטיחות בהתכנסויות המוניות. אנחנו רוצים לעשות זאת ברגע שנוכל, אבל מאחר ומדובר בסוג של טריטוריה חדשה ומעורבות של פאקטורים שונים, זה יקרה ככל הנראה מתישהו רק בתחילת שנה הבאה".

אז עושה רושם שלמרות שהשנה הכנס לא יתקיים פיזית, בליזארד ימצאו את הדרך להעביר את האירוע באופן דיגיטלי כזה או אחר גם אם המשמעות היא לחכות לתחילת 2021. פרטים נוספים על החלופה האינטרנטית של בליזקון 2020 יימסרו בהמשך הדרך.

תגובות

במאמר זה

נגישות