פלייסטיישן 5: משחקים שאושרו עד כה וגם כמה שמועות

בין המשחקים שיגיעו בוודאות עם ההשקה של פלייסטיישן 5, הקונסולה החדשה של סוני, תוכלו למצוא את Assassin's Creed Valhalla ו-Godfall

פלייסטיישן 5

לצד כונן SSD שיטען משחקים בשניות, חומרה שתתמוך במנוע הגרפי החדשני Unreal Engine 5 ושלט עם פיצ'רים חדשים, מה שכנראה הכי מעניין את הגיימרים שמצפים בקוצר רוח לקראת פלייסטיישן 5 הוא המשחקים שיגיעו בעת או בסמוך להשקה. על אף שהשקת הקונסולה החדשה של סוני צפויה לא לפני סוף שנת 2020, ריכזנו עבורכם את רשימת המשחקים שאושרו עד כה, ולקינוח גם כמה כאלה שנכון לרגע כתיבת שורות אלה הם בגדר שמועות בלבד.

Outriders

היוצרים של Gears of War: Judgment ו-Bulletstorm חוברים אל Square Enix כדי להביא לנו את Outriders. מדובר במשחק פעולה חדש עם מערכת תפיסת מחסה, לצד דמויות שאיבדו את אנושיותן לתופעה קוסמית בלתי ידועה אך כתוצאה מכך קיבלו יכולות על-טבעיות.

תאריך יציאה: סוף 2020.

Assassin's Creed Valhalla

הפרק הבא בסדרת Assassin's Creed יכניס את השחקנים לנעלי ויקינג בשם אייבור (Eivor) במסעו לכבוש את אנגליה של ימי הביניים, אבל תהיו בטוחים שהסקסונים לא יוותרו על אדמתם ללא מלחמה. המשחק החדש ישאיל אלמנטים ממשחקי התפקידים והאסטרטגיה ויאפשר לשחקנים לנהל את הצבא הויקינגי, להורות על פשיטות בשביל להשיג משאבים ולהתאים באופן אישי את המאפיינים של הדמות הראשית.

תאריך יציאה: כותר השקה של פלייסטיישן 5.

 

Lord of the Rings: Gollum

לראשונה מאז שהמותג פרץ לתודעה של הציבור הרחב, גולום מקבל משחק משלו בתור הדמות הראשית. השחקנים יחוו את את המסע של גולום החל מהרגע שמצא את הטבעת האחת ועד לסופו המר. בדרך תצטרכו לקבל החלטות הרות גורל שיקבעו איזו אישיות היא הדומיננטית – סמיאגול התמים או פיצול האישיות החמדן גולום. מהמעט שאפשר להסיק מתמונות שהופצו המשחק יכלול הרבה התגנבות, אבל לצערנו אין מידע נוסף מעבר לכך.

תאריך יציאה: 2021.

Watch Dogs: Legion

פרק ההמשך לאחד המשחקים המעניינים של חברת יוביסופט בשנים האחרונות. במקור היה אמור כבר לצאת לדור הקונסולות הנוכחי אך נדחה לטובת ההשקה של פלייסטיישן 5. אחת ההבטחות הגדולות ביותר של Watch Dogs Legion היא האפשרות להיכנס לנעליה של כל דמות NPC במשחק, והסרטון למטה מדגים את זה.

תאריך יציאה: מרץ 2021 לכל המאוחר.

Quantum Error

משחק אימה של חברת משחקים צעירה בשם Teamkill. אין עליו כמעט מידע למעט שתי נקודות מעניינות: הוא משתמש במנוע הגרפי החדש של Unreal Engine ויש אנשים ברשת שמגדירים אותו בתור "הצאצא המשותף בין Doom ל-Dead Space". תסיקו מזה מה שנראה לכם.

תאריך יציאה: לא ידוע.

Godfall

חברת Counterplay Games משתפת פעולה עם יוצרי סדרת משחקי Borderlands כדי ליצור את Godfall, משחק פעולה-תפקידים looter-slasher ואחד המשחקים הבלעדיים של פלייסטיישן 5. תומך במצב לשחקן יחיד לצד שיתוף פעולה עם עד שני שחקנים נוספים.

תאריך יציאה: כותר השקה.

Scarlet Nexus

לא ציפיתם שפלייסטיישן 5 תושק בלי משחקים יפניים בליין-אפ, נכון? חברת בנדאי נאמקו מפתחת את Scarlet Nexus, משחק פעולה בסגנון Devil May Cry בו קבוצה של בעלי כוחות קינטיים צריכים להציל את האנושות מפני… פרחים מפלצתיים? לכו תבינו…

תאריך יציאה: לא ידוע.

משחקים נוספים לפלייסטיישן 5 שאושרו באופן רשמי:

 • פורטנייט – כותר השקה.
 • Destiny 2.
 • Ultimate Fishing Simulator 2 – יוצא ב-2021.
 • Vampire: The Masquerade: Bloodlines 2
 • Gods and Monsters – מרץ 2021 לכל המאוחר.
 • Gothic

משחקים שעתידים להגיע לפלייסטיישן 5 על פי שמועות:

 • Warframe
 • Cyberpunk 2077
 • The Elder Scrolls VI
 • Rainbow Six Quarantine
 • Rainbow Six Siege
 • Battlefield 6 – יוצא ב-2021.

תגובות

במאמר זה

נגישות