חנות קטנה ומטריפה: כריס אוונס וסקרלט ג'והנסון במו"מ עם ההפקה

השחקנים כריס אוונס, סקרלט ג'והנסון וטארון אגרטון נמצאים בשלב המשא ומתן מול ההפקה של הסרט כדי לשחק בחידוש של חנות קטנה ומטריפה. לצמח הטורף יש כבר קול

חנות קטנה ומטריפה

עוד קלאסיקה קולנועית (ובימתית) עושה את דרכה מחדש אל המסך הגדול – החידוש של חנות קטנה ומטריפה משנות ה-80 סוף-סוף מתחיל לקרום עור וגידים ויש כבר רשימת ליהוקים פוטנציאלים.

על פי דיווח בלעדי של האתר Hollywood Reporter, נכון לכתיבת שורות אלה השחקן כריס אוונס, שמוכר לכולנו בעיקר בזכות תפקידו כקפטן אמריקה ביקום הסינמטי של מארוול, נמצא בשלב המשא ומתן מול ההפקה כדי לגלם את התפקיד של אורין, רופא השיניים הסדיסט ובן הזוג המתעלל של אודרי.

את אודרי עשויה לגלם סקרלט ג'והנסון (ג'וג'ו ראביט המקסים), שגם היא נמצאת בשלב המשא ומתן. את תפקיד הפרוטגוניסט, סימור, עשוי לגלם השחקן טארון אגרטון (סרטי קינגסמן), אך גם פה עוד לא נפלה החלטה. מבחינת ליהוקים שאושרו באופן סופי, הזמר והשחקן בילי פורטר הוא היחיד שחתם על חוזה והוא ידבב את הצמח הטורף.

לצעירים שבינינו שפחות מכירים, עלילת חנות קטנה ומטריפה מספרת על סימור, מוכר פרחים רגיש בחנות כושלת שמאוהב בקולגה שלו, אודרי. הדברים משתנים כאשר הוא מוצא צמח טורף משונה, שמושך תשומת לב ציבורית והופך את החנות לפופולרית ומצליחה תוך זמן קצר. הבעיה היא שמתברר שהצמח ניזון אך ורק מבשר ודם אנושי, ואם לא יאכילו אותו הוא כבר ימצא דרכים משלו להגיע לסיפוק.

נכון לכרגע עוד לא ברור האם התסריט יצמד לעלילה של סרט האימה המקורי משנות ה-60 או של המיוזיקל משנות ה-80, החלטה קריטית מאחר והסופים של שני הסרטים שונים בתכלית זה מזה.

תגובות

במאמר זה

נגישות