יוצר ״החץ״ ו״הפלאש״ יביים רימייק של חנות קטנה ומטריפה

הצמח הטורף וחובב בשר האדם עתיד לחזור למסך ברימייק של חנות קטנה ומטריפה משנות ה-60, שהוכרז לאחרונה ויבויים על ידי גרג ברלנטי

חנות קטנה ומטריפה

גרג ברלנטי, שנמצא בין מפתחי ותסריטאי הסדרות של דיסי ב-CW, יביים עיבוד לסרט הקאלט חנות קטנה ומטריפה עבור אולפני וורנר, לפי דיווח של Variety.

חנות קטנה ומטריפה יצא לראשונה ה-1960 כקומדיה שחורה חסרת תקציב בשחור לבן, תחת ידיו של רוג׳ר קורמן, אשף ה-B movies. היה זה גם מתפקידיו (הקטנים) הראשונים של ג׳ק ניקולסון בקולנוע. הסיפור כידוע עוקב אחר בחור חנון חסר-מזל שעובד בחנות פרחים, ומגדל בה צמח טורף אדם.

ב-1982 הסרט הפך למחזמר אוף-ברודוויי, שהלחינו וכתבו מאלן מנקין והווארד אשמן, לימים הצמד הדגול של דיסני שיצר את הפסקול של בת הים הקטנה, היפה והחיה ואלאדין. אשמן נפטר לפני שאלאדין יצא, ובזאת הרצף שלהם נקטע בטרגדיה.

ב-1986 המחזמר הפך לסרט המוכר והאהוב של הבמאי פרנק אוז, שידוע כמדובב, יוצר ומפעיל הבובות האגדתיות כמו מאסטר יודה ודמויות מובחרות מהחבובות ורחוב סומסום. בעיבוד הקאלט הזה כיכבו ריק מוראניס, סטיב מרטין, ווינסנט גרדניה, והופיעו בקצרה ביל מארי, ג׳ים בלושי ועוד. זה אומר שסרטו של ברלנטי יהיה רימייק למחזמר קולנועי שהוא רימייק למחזמר תאטרלי שהוא רימייק לסרט דל תקציב.

ברלנטי היה תסריטאי טלוויזיה של דרמות כמו דוסון קריק ואוורווד, לפני שנכנס לצוות שפיתח את היקום הטלוויזיוני של דיסי ו-CW עם החץ, ולאחר מכן הפלאש, סופרגירל ואגדות המחר. את התסריט לרימייק יכתוב מת׳יו רובינסון, שכתב וביים יחד עם ריקי ג׳ראוויס את המצאת השקר מ-2009בו לצד ג׳ראוויס כיכבו ג׳ניפר גארנר, לואי סי. קיי, רוב לאו וג׳ונה היל, והיה ממפתחי הסיפור של אנימציית האקשן-קומית, Monster Trucks, שיוצאת בסוף השנה לבתי הקולנוע.

תגובות

במאמר זה

נגישות