אוסקר אייזק יגלם את סוליד סנייק בגרסה הקולנועית

העיבוד הקולנועי למשחק מטאל גיר סוליד עושה צעדים ראשונים עם הליהוק של אוסקר אייזק לדמות הראשית. הידאו קוג'ימה מעורב בפרויקט

אוסקר אייזק

כבר שנים שבתעשיית הקולנוע והגיימינג משתעשעים ברעיון ליצור עיבוד קולנועי לאחד מהמשחקים הבולטים ביותר שיצאו אי-פעם לפלייסטיישן, Metal Gear Solid. עכשיו לראשונה עושה רושם שהרעיון הזה עושה צעדים פרקטיים על-ידי הליהוק של השחקן אוסקר אייזק לתפקיד הפרוטגוניסט, סוליד סנייק.

רמז מקדים לגבי הליהוק, או אולי רק משאלת לב של השחקן באותה נקודת זמן, נזרק לאוויר במרץ 2019 בעת ראיון עם אוסקר אייזק ושחקנים נוספים על פרויקט אחר אותו הם קידמו:

פניו של אוסקר אייזק מוכרות לצופי קולנוע רבים בשנים האחרונות בזכות חלקו בטרילוגיית הסרטים החדשה של מלחמת הכוכבים, במסגרתה הוא גילם את דמות טייס המחתרת קמרון פו. בנוסף, הוא גילם את האנטגוניסט אפוקליפס בסרט אקס-מן: אפוקליפסה ועתיד לחזור אל המסך הגדול בעיבוד הקולנועי החדש של חולית.

על פי פרטים נוספים בדיווח של האתר Deadline, על התסריט אחראי דרק קונולי (Derek Connoly, עולם היורה) והבמאי יהיה ג'ורדן ווט-רוברטס (Jordan Vogt-Roberts, אי הגולגולת). הידאו קוג'ימה, יוצר סדרת המשחקים עליה הסרט מבוסס, מעורב בפרויקט.

מטאל גיר סוליד (Metal Gear Solid) יצא לפלייסטיישן 1 בשנת 1998. העלילה עוקבת אחרי סוליד סנייק, חייל קומנדו שמסתנן למתקן גרעיני כדי לעצור יחידת עריקים בשם Foxhound, שהשתלטה עליו ומאיימת להשתמש בארסנל שלו. מה שעלול להיראות במבט ראשון כמו סרט פעולה גנרי הופך מהר מאוד לעלילה מורכבת ומפותלת. המשחק קיבל ביקורות מעולות בזמנו ותשבוחות רבות על האיכות הסינמטית בה הוצג הסיפור.

תגובות

במאמר זה

נגישות