הכירו את "יום פתוח", המשחק הראשון בעברית בסטים

"יום פתוח" הוא משחק קווסט הומוריסטי שפותח על ידי רפאל בן-ארי, וככל הנראה מדובר במשחק הראשון בחנות הוירטואלית סטים שכולו בעברית

יום פתוח

יום העצמאות ה-71 של מדינת ישראל נמצא במרחק של פחות משבועיים מאיתנו, וכבר יש לנו סיבה קטנה לגאווה: יום פתוח הוא, ככל הנראה, המשחק הראשון בעברית בחנות הוירטואלית Steam.

יום פתוח (באנגלית Open Day) הוא משחק קווסט הומוריסטי בעברית, בו הדמות הראשית מתארחת במוסד אקדמי מופרע לחלוטין בשם "מכון בוזגלו". מידע נוסף על המשחק תוכלו למצוא בעמוד של המשחק ב-Steam ובעמוד הפייסבוק הרשמי שלו.

המשחק פותח על ידי רפאל בן-ארי, דמות מוכרת בסצינת הגיימינג בארץ בזכות ערוץ היוטיוב הפופולארי שלו אולדסקול, שעוסק במשחקי מחשב נוסטלגיים. כמו כן, הוא בין מקימי התנועה לשימור משחקים בישראל ומנהל את קבוצת הפייסבוק "רטרו גיימר ישראל"

"מאז היותי נער פוחז אחד החלומות שלי היה לראות משחק משלי ב-Steam", כתב רפאל בן-ארי לאור השקת עמוד המשחק בחנות הוירטואלית. "היום זה סוף סוף קרה: המשחק שלי רשום בחנות! אני גם די בטוח שזה המשחק הישראלי הראשון בחנות שכולו בעברית. מתרגש".

פנינו אל בן-ארי במטרה לשאול אותו מתי המשחק צפוי לצאת, אך נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד לא קיבלנו ממנו מענה. נעדכן ברגע שנדע פרטים נוספים בנושא. בכל אופן, ננצל את ההזדמנות כדי לאחל לו מזל טוב על משחקו החדש ועל ההישג!

עדכון (13:13)

התשובה של בן-ארי לשאלה שלנו: "עדיין לא יודע, אבל מתקרב. סוף סוף הגענו לשלב שאפשר להראות את המשחק, וזאת כבר התקדמות גדולה אחרי תקופה ארוכה של עבודה".

תגובות

במאמר זה

נגישות