ישמרו עליכם מהקור: המשחקים החמים של חודש נובמבר

בין אם אתם חובבי משחקי יריות או בכלל אספני פוקימונים כפייתיים, המשחקים החמים של חודש נובמבר יוודאו שלא תרגישו עד כמה מזג האוויר בחוץ מתקרר

מבול המשחקים שהתחיל בחודש אוקטובר לא נרגע גם בנובמבר. עוד ועוד משחקים יוצאים בחודש העומס הזה, ממש לפני החגים בארה"ב ואירופה, וכל אחד יוכל למצוא בנובמבר  לפחות משחק אחד שהוא חייב לשחק.

Call of Duty: Infinite Warfare

המשחק ה-13 בסדרת המשחקים הבלתי נגמרת של Activision הוא המשחק הראשון של המפתחת Infinity Ward, אחרי הכלל החדש שמשחקים בסדרה יפותחו במשך 3 שנים ולא הרבה פחות כמו שהיה לפני כן. הוא גם המשחק הראשון בסדרה שמתרחש בחלל ולכן כולל כמה מכניקות משחק חדשות, כמו למשל לחימה ללא כוח כבידה. במאבק על מערכת השמש, השחקנים משחקים את קפטן ניק רייס, שיוצא למאבק גם על הקרקע וגם בחלל, בעזרת כלי הרכב המעופף שלו, The Jackal. כמובן שהפוקוס של המשחק הוא עדיין על משחק מרובה משתתפים, עם מערכת דרגות חדשה לגמרי שכוללת שישה Combat rigs מוכנים מראש.

Call of Duty: Infinite Warfare יהיה זמין למחשב האישי, ל-PlayStation 4 ול-Xbox One ב-4 לנובמבר.

Dishonored 2

משחק ההמשך ל-Dishonored, חביב המבקרים מ-2012, הוא המשך ישיר למשחק הקודם. השחקנים יכולים לבחור לשחק את קורבו, הכוכב של המשחק הראשון, או את אמילי, ביתו הקיסרית שמנושלת ממעמדה מיד בתחילת המשחק, כששניהם מנסים לזכות עבורה מחדש בכתר. כמו במשחק הראשון, יש כמה דרכים לגשת לכל משימה במשחק וכמה דרכים לפתור אותה, בין אם בדרכי נועם, התגנבות ועד לאלימות גלויה, שגם משנים את המשך המשחק דרך מערכת ה-Chaos שמתאימה את העולם ככל שהשחקנים הורגים יותר דמויות.

Dishonored 2 יהיה זמין למחשב האישי, ל-PlayStation 4 ול-Xbox One ב-11 לנובמבר.

https://www.youtube.com/watch?v=lNFtACeifcU

Watch Dogs 2

משחק המשך נוסף, הפעם למשחק שהבטיח רמות אבל לא ממש הרשים את המבקרים. Watch Dogs 2 מבטיח לתקן הרבה מהבעיות שהיו במשחק הראשון, והמפתחים, Ubisoft Monreal אומרים שהם הקשיבו לביקורות של הקהל ותיקנו אותן. הפעם המשחק מתרחש בעיר סאן פרנסיסקו והשחקנים לוקחים את דמותו של מרקוס הולוואי, האקר שמואשם על לא עוול בכפו ע"י מערכת הctOS- ויוצא להילחם במערכת הזו יחד עם קבוצת האקרים שנקראת DecSec. כל מערכות המשחק עברו שדרוג ואמורות להיות קלות ופשוטות יותר לתפעול, ונקווה שהפעם המשחק יקיים את ההבטחות הרבות שעומדות מאחוריו.

Watch Dogs 2 יהיה זמין למחשב האישי ב-29 לנובמבר, ל-PlayStation 4 ול-Xbox One ב-15 לנובמבר.

The Walking Dead: Season 3

העונה השלישית של סדרת משחקי ההרפתקאות של Telltale. היא תמשיך לעקוב אחרי מסע ההישרדות של קלמנטיין, עכשיו מבוגרת יותר בכמה שנים. אליה תצטרף גם דמות נוספת שהשחקנים יוכלו לשחק, חבייר, עליו עוד אין הרבה פרטים. המשחק ישמור כמובן את כל הבחירות של השחקנים משתי העונות הקודמות, וישנה את העולם על פיהן, אבל הוא גם מנסה לקרוץ לשחקנים חדשים שמעולם לא שיחקו בשתי העונות הראשונות.

הפרק הראשון של The Walking Dead: Season 3 יהיה זמין למחשב האישי, ל-PlayStation 4 ול-Xbox One ב-15 לנובמבר.

Pokemon Sun and Moon

שני המשחקים החדשים בסדרת החשקים המצליחה מאוד של נינטנדו הם גם המשחקים החגיגיים שיוצאים למלאת 20 שנה לסדרת המשחקים הזו. הפעם המשחקים מתרחשים במחוז Alola, שמבוסס על הוואי, והם כוללים גרפיקה משופרת, מערכות משחק משודרגות, עשרות פוקימונים חדשים לאסוף ומהלכי קרב חדשים שנקראים Z-moves. כמו תמיד, כדי לאסוף את כל הפוקימונים במשחק צריך לרכוש את שני המשחקים או לפחות לבצע סחר חליפין עם מישהו שיש לו את המשחק השני, למרות ששניהם זהים למדי.

Pokemon Sun and Moon יהיה זמין ל-3DS ב-18 לנובמבר.

Final Fantasy 15

אחרי עשור שלם בפיתוח, שכלל החלפת שמות והמון מערכות משחק, המשחק ה-15 בסדרת משחקי התפקידים של Square Enix מגיע סוף סוף. אחרי הביקורות הלא מחמיאות להן זכה המשחק הקודם בסדרה, מספר 15 מציג שינויים רבים, כמו מערכת קרבות חדשה בזמן אמיתי ועולם פתוח לחלוטין. הנסיך נוקטיס וחבריו יוצאים למסע שמטרתו לכבוש מחדש את המדינה שלהם, שנכבשה ע"י איפריית ניפלהיים בעלת הנשקים המתקדמים. האם זמן הפיתוח הממושך והציפיות הבלתי אפשריות יצליחו בסופו של דבר להוליד סוף סוף משחק מוצלח? ממש בקרוב נדע.

Final Fantasy 15 יהיה זמין ל-PlayStation 4 ול-Xbox One ב-29 לנובמבר.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות