טים מילר כבר מצא את הפרוייקט הקולנועי הבא שלו

אחרי שפרש מתפקיד הבמאי של דדפול 2, טים מילר בחר לעבוד על סרט אנימציה לכל המשפחה שמבוסס על סדרת משחקי סוניק הקיפוד. הצפי ליציאת הסרט: 2018

כמה ימים בלבד אחרי הפיצוץ בין טים מילר לבין ריאן ריינולדס לגבי סרט ההמשך של דדפול, שכידוע נגמר בפרישתו של הראשון, הבמאי מצא כבר את הפרוייקט הקולנועי הבא שלו – סרט שמבוסס על סדרת משחקי סוניק הקיפוד.

הידיעה, שפורסמה במקור באתר The Hollywood Reporter, מציינת כי הסרט של סוניק הקיפוד יהיה שילוב בין דמויות אנימציה לבין לייב אקשן עם שחקנים חיים. מדובר בסרט פעולה קליל שאמור להתאים לכל המשפחה, בניגוד גמור לסרט של דדפול עליו עבד וקיבל דירוג R (מיועד למבוגרים או בליווי שלהם).

נכון לרגע כתיבת שורות אלה אין לנו כמעט מידע נוסף על הסרט, אבל כן נאמר שעל כתיבתו שוקדים פטריק קייסי (Patrick Casey) וג'וש מילר (Josh Miller).

Sony Pictures והחברה שפיתחה את משחקי סוניק הקיפוד, סגה, הכריזו לראשונה על הרצון שלהם להביא את הקיפוד הכחול אל המסך הגדול עוד ביוני 2014. מאז לא שמענו על התפתחויות משמעותיות בפרוייקט הזה, לפחות עד היום. אם הפרוייקט אכן יצא לדרך, זו תהיה הפעם הראשונה שסוניק הקיפוד מגיע לקולנוע. בשנות ה-90 הספיק סוניק לקבל סדרת אנימציה ראשונה בכיכובו ומאוחר יותר קיבל סדרה נוספת ששודרה בניקולודיאן.

סדרת משחקי הפלטפורמה סוניק הקיפוד החלה את דרכה בשנת 1991 על ידי חברת סגה. היא מספרת כיצד סוניק וחבריו משבשים את התכניות השונות של דוקטור אגמן רובוטניק להשתלט על העולם. עד היום מכרה הסדרה כ-350 מיליון עותקים.

תגובות

במאמר זה

נגישות