נינטנדו ישראל תפתח את החנות הרשמית הראשונה ביוני

החנות תשמש לא רק כמקום לרכישת משחקים ומוצרים רשמיים של נינטנדו אלא גם כמרכז קהילתי של מעריצים בו יתקיימו תחרויות ואירועים שונים

נינטנדו ישראל

מאז שנינטנדו ישראל הכריזה על תחילת פעילותה בארץ המעריצים חיכו לרגע מיוחל אחד – היום בו תיפתח החנות הרשמית. עכשיו המועד הזה כבר נראה באופק כאשר הצפי הוא לפתוח את החנות לציבור הרחב החל מחודש יוני הקרוב.

החנות הרשמית הראשונה של נינטנדו ישראל תהיה ממוקמת בדיזנגוף סנטר תל אביב. מדובר בחנות קונספט המשתרעת על פני 150 מטרים רבועים. מעבר לרכישת מוצרים רשמיים שונים של נינטנדו, החנות תשמש גם כמרכז קהילתי של מעריצים. דבר זה יבוא לידי ביטוי בקיום תחרויות ואירועים שונים בשיתוף עם דיזנגוף סנטר. בנוסף, מי שמעולם לא שם את ידיו על קונסולת נינטנדו סוויץ' יוכל להתנסות עם הקונסולה וכותרים שלה בין כותלי החנות.

רון קלדס, מנכ"ל היבואנית הרשמית "תור גיימינג", סיפר על החנות:

"החנות החדשה תהווה בית למעריצי נינטנדו בישראל ותציע את המגוון הרחב ביותר של מוצרי נינטנדו וכן מוצרים ברישיון רשמי של נינטנדו כמו ביגוד ואופנה, אביזרי לבוש ואביזרים מיוחדים לנינטנדו סוויץ'".

ואנקדוטה נחמדה לסיום – לאור העובדה שהאולימפיאדה הבאה בשנת 2020 תיערך ביפן, חברת נינטנדו החליטה לציין את הדבר בפתיחת חנות חדשה בטוקיו, העיר בה יתרחש האירוע הספורטיבי החשוב.

תגובות

במאמר זה

נגישות