סדרת האקס-מן החדשה תיקרא Gifted

עלילת Gifted תעקוב אחרי משפחה בה ההורים מנסים לגונן על ילדיהם המוטאנטים מפני הממשל. הופעות אורח של דמויות מהסרטים יקשרו את הסדרה ליקום הסינמטי

בזמן האחרון הספקנו לשמוע כל מיני דברים על הסדרה החדשה של מותג אקס-מן לטלוויזיה. עכשיו אנחנו יודעים סוף-סוף גם איך קוראים לה: Gifted ("מוכשרים" בתרגום חופשי לעברית), כנראה על משקל בית הספר המפורסם למוטאנטים של פרופסור אקסייבר שנקרא Xavier School for Gifted Youngsters.

השם הרשמי של הסדרה החדשה נחשף בציוץ טוויטר של לורן שולר דונר (Lauren Shuler Donner), השואו-ראנרית של הסדרה. אל הציוץ נוספה תמונה של הקאסט המלא עם הכיתוב "קריאה עם הקאסט של Gifted".

בגדול, העלילה של Gifted עוקבת אחרי משפחה בה זוג ההורים מנסה לגונן על ילדיו המוטאנטים מפני הממשלה ונמצאת איתם במנוסה. ההורים יגולמו על ידי אמי אקר (אנג'ל) וסטפן מוייר (דם אמיתי). נטלי אלין (גות'הם) תגלם את הבת, לורן סטיוארט; בלייר רדפורד יגלם את סם, מנהיג מחתרת מוטאנטים; וג'יימי צ'ונג תגלם את בלינק, מוטאנטים שהופיעה לרגע בסרטי אקס-מן. שחקן נוסף שהתווסף לקאסט הוא ג'וזף מורגן, אבל נכון לכרגע עוד לא הוכרז איזו דמות הוא יגלם בסדרה.

פרק הפיילוט עצמו יבויים על ידי בריאן סינגר, הבמאי שחתום על שני הסרטים הראשונים ושני הסרטים האחרונים של אקס-מן. בנוסף, כדי לקשר בין היקום הסדרה לבין היקום הסינמטי של הסרטים, צפויות בה הופעות אורח של דמויות מוכרות כמו פרופסור אקסייבר.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות