גרסת הלייב אקשן של "אלדין" החלה בתהליך ליהוק השחקנים

לפי מודעת דרושים שמסתובבת לאחרונה בטוויטר, עיבוד הלייב אקשן של אלדין מחפש שחקנים בעלי חזות מזרח תיכונית. צפי ליציאה לאקרנים: לא לפני סוף 2018

דיסני דוהרת בכל הכוח עם רצף עיבודי הלייב אקשן של סרטי האנימציה הקלאסיים שלה, כאשר המטרה הבאה היא עיבוד מחדש של הסרט אלדין. הפרוייקט הזה עשה לאחרונה צעד נוסף קדימה, הפעם בדמות הכרזה על תחילת האודישנים לקראת ליהוק השחקנים שיגלמו את הדמויות הראשיות, אלדין ויסמין.

לפי מודעת הדרושים שעשתה את דרכה לטוויטר, אלה דרישות המינימום עבור מי שמעוניינים לגשת לאודישן:

  • בעלי חזות מזרח תיכונית.
  • בגילאים 18-25.
  • יכולה שירה – חובה.
  • ניסיון בריקוד – יתרון.

לפי לוח הזמנים שמופיע בתחתית המודעה, החזרות יחלו באפריל 2017. בנוסף, הצילומים עצמם יתקיימו בין יולי 2017 לבין ינואר 2018 באנגליה. ניתן להסיק מכך שעיבוד הלייב אקשן של אלדין יגיע אל אולמות הקולנוע לא לפני סוף 2018, אולי אפילו ב-2019.

מי שיהיה אחראי על כל הפרוייקט הזה הוא הבמאי גאי ריטצ'י (Guy Ritchie), שברזומה שלו תוכלו למצוא את הסרט שם קוד מ.ל.א.ך. בנוסף, הוא עומד גם מאחורי הפקת סדרת סרטי שרלוק הולמס בכיכובו של רוברט דאוני ג'וניור, שגילם גם את טוני סטארק בסרטי איירון מן והנוקמים.

המפיק של הסרט החדש, דן לין (Dan Lin), הסביר במסגרת ראיון לגבי הדרישות מהשחקנים שיבואו לאודישנים. הנה מה שהיה לו להגיד בנושא:

"כאשר באתי לעבוד על הסרט הזה, רציתי ליצור גרסה מגוונת אתנית שלו. למזלי, גאי ריטצ'י ודיסני שותפים לחזון. זה לא הולך להיות הנסיך הפרסי. אנחנו רוצים ליצור סרט שהוא אותנטי לעולם ההוא. אנחנו נגלה כשרונות חדשים וזה מתאגר, כי לא רק שהשחקן צריך לשחק אלא גם לשיר. דיסני עשתה עבודה מדהימה עם סינדרלה והיפה והחיה. הם הרימו את הרף לסרטי המיוזיקל האלה ואנחנו נרים אותו שוב עם אלדין".

אלדין המקורי של דיסני משנות ה-90 היה הצלחה קופתית אדירה בזמנו – הכניס 504 מיליון דולר בקופות בעוד עלות ההפקה הסתכמה ב-28 מיליון דולר בלבד. אני מאמין שאתם יכולים לעשות את החשבון בעצמכם. יהיה מעניין לראות האם עיבוד הלייב אקשן יצליח לשחזר את ההצלחה של המקור, ועוד יותר מעניין יהיה אם שחקן ישראלי יצליח להתברג לאחד מהתפקידים המרכזיים. בכל זאת, הם מחפשים שחקנים בעלי חזות מזרח תיכונית.

תגובות

במאמר זה

נגישות