המוטנטים החדשים כנראה מוותר על הקולנוע, עובר לאמזון פריים

המוטנטים החדשים, סרט האימה הראשון בעולם הקולנועי של האקס-מן, יסתפק בהפצה דיגיטלית בלבד אחרי אינספור דחיות ובעיות בדרך למסך הגדול

המוטנטים החדשים

עדכון: האפשרות לרכוש את המוטנטים החדשים בוטלה אך העמוד עדיין קיים באמזון פריים.

הדיווח המקורי:

האם המוטנטים החדשים מוותר מראש על המסך הגדול לטובת הפצה דיגיטלית בלבד? מתברר כי החל מלפני כמה ימים הסרט מוצע לרכישה מראש דרך אמזון במחיר של 26 דולר.

במקור, הסרט היה אמור להגיע לאקרנים כבר בחודש שעבר, מה שכמובן לא יצא אל הפועל לאור האירועים בעולם. הערכות דיברו על קביעת תאריך חדש ליציאתו בעונת הקיץ, אבל עכשיו עושה רושם שהוא ידלג על בתי הקולנוע לגמרי ויגיע ישירות לצפייה ביתית.

בנוסף לכל הכתוב לעיל, המוטנטים החדשים כבר הפך במידה כלשהי לידוע לשמצה. הוא סבל לאורך הפקתו משורה של בעיות, שהובילו לדחייתו שוב ושוב עוד משנת 2018 עד לרמה שהמעריצים החלו לטעון שהסרט הזה פשוט מקולל. חלק מהדחיות נבעו גם מרצון של מקבלי ההחלטות להימנע מתחרות עם סרטים גדולים יותר שעלולים לפגוע בהכנסותיו באופן משמעותי, דוגמת דדפול 2.

בהזדמנות זו נזכיר כי זה אינו הסרט הראשון שלאור המצב מוותר על בתי הקולנוע לחלוטין. דיסני החליטה על מהלך דומה עם סרט הפנטזיה החדש ארטמיס פאול, שעתיד להגיע לשירות הסטרימינג דיסני פלוס באופן בלעדי ב-29 במאי.

המוטנטים החדשים הוא סרט האימה הראשון ביקום של אקס-מן. הוא מספר על מוסד שמחזיק חמישה מוטנטים צעירים בניגוד לרצונם אחרי שהוכיחו את עצמם כאיום מוחשי לחברה. שני שמות בולטים בצוות השחקנים הם מייזי וויליאמס (אריה סטארק, משחקי הכס) וצ'ארלי היטון (ג'ונתן באיירז, דברים מוזרים).

תגובות

במאמר זה

נגישות