ארטמיס פאול מדלג על בתי הקולנוע לטובת דיסני פלוס

הסרט ארטמיס פאול יגיע ישירות לשירות הסטרימינג של דיסני לאור המשבר של בתי הקולנוע. אין שינוי בתאריך יציאת הסרט, שעומד על ה-29 במאי

ארטמיס פאול

בימינו כאשר בתי הקולנוע נטושים ואנשים נשארים בבתים, לאולפני הסרטים יש רק שתי אופציות כדי לשרוד כלכלית את המשבר – לדחות את סרטיהן למועד בלתי ידוע ולקוות לטוב או לחפש חלופות מתחום הסטרימינג. במקרה של ארטמיס פאול, דיסני בחרה באופציה השניה והסרט יעבור ישירות לשירות הסטרימינג דיסני פלוס. עד כה לא דווח על שינוי בתאריך היציאה של הסרט, שעומד על ה-29 במאי.

זה הסרט הראשון של דיסני שמדלג לחלוטין על בתי הקולנוע. סרטים קודמים של דיסני כמו לשבור את הקרח 2 וקדימה אמנם קיצרו את שהותם בבתי הקולנוע, אבל כן הפיקו שם רווחים תקופה מסוימת לפני שהועברו לסטרימינג. על אף שלא נאמר שום דבר רשמי בנושא, ארטמיס פאול עשוי להיות סנונית ראשונה שלפיה יקבעו הקודקודים האם להמשיך במדיניות זו עם סרטים חדשים. החלטה כזו יכולה להשפיע מאוד על עתיד היקום הסינמטי של מארוול, שנכון לרגע כתיבת שורות אלה כל סרטיו נדחו עד להודעה חדשה.

עלילת ארטמיס פאול מבוססת על ספר פנטזיה של הסופר האירי אואן קולפר (Eoin Colfer). הסיפור מספר על פושע מחונן בן 12 בשם ארטמיס פאול השני, נצר למשפחה של פושעים מפורסמים, שנחשף לראשונה לעולם של קסם, מפלצות ושאר יצורים מעולמות הדמיון.  בעזרת חברים חדשים מאותו עולם, הוא מתכנן שוד של אוצר כדי להציל את אביו, שנחטף.

את ארטמיס הצעיר יגלם השחקן פרדיה שו, שזה תפקידו הגדול הראשון בקולנוע. שמות נוספים ברשימת השחקנים הם ג'וש גאד מהיפה והחיה ולארה מקדונל.

תגובות

במאמר זה

נגישות