אולף מ"לשבור את הקרח" מקבל מיני סדרת רשת משלו

איש השלג החביב יככב במיני סדרה בשם "בבית עם אולף", שתכלול 20 פרקים ותהיה זמינה לצפייה בערוץ היוטיוב וברשתות החברתיות של דיסני

אולף

עמוק בלב כולנו ידענו שזה יקרה במוקדם או במאוחר – אולף, איש השלג המדבר מסרטי לשבור את הקרח, סוף-סוף יעמוד במרכז הבמה במיני סדרת רשת משלו.

סדרת הרשת נקראת בבית עם אולף, תרגום חופשי לעברית של At Home With Olaf. היא תוצר שיתוף פעולה בין האנימטור הירום אוסמונד (Hyrum Osmond), שהפיח חיים באיש השלג החביב בסרט הראשון, לבין השחקן שמדבב אותו, ג'וש גאד. קטע קצר ממנה בשם כיף עם שלג ניתן לראות בסרטון המצורף לציוץ הטוויטר של דיסני, בו מכריזים על הסדרה.

"החל מהשבוע תוכלו ליהנות מסדרה מקורית של דיסני בכיכובו של איש השלג המועדף עלינו, אולף", נכתב בהכרזה. "בבית עם אולף נוצר בתנאים ביתיים על ידי הירום אוסמונד ובדיבובו של ג'וש גאד".

לאור העובדה שפרקי הסדרה מופקים בתנאים ביתיים ולא במסגרת פעילות של אולפן אנימציה מקצועי, לא ברור באיזו תדירות פרקים חדשים יצאו לאור. מה שכן ידוע לנו הוא שבסך הכל צפויים לצאת 20 פרקים והם כולם יהיו זמינים לצפייה בערוץ היוטיוב וברשתות החברתיות של דיסני. בכל מקרה, צריך להגיד תודה לדיסני על המאמץ להעביר לשרוף לנו קצת זמן בתקופה המסובכת הזו.

תגובות

במאמר זה

נגישות