במאי הקריסטל האפל במו"מ על בימוי בהיר 2 של נטפליקס

עלילת בהיר 2 עתידה לקחת את צמד השוטרים הבלתי מתפקד למקומות חדשים מסביב לעולם. וויל' סמית' וג'ואל אדג'רטון יחזרו לגלם את הדמויות הראשיות

בהיר נטפליקס

אמנם בהיר 2, ההמשך לסרט הפנטזיה של נטפליקס, הוכרז כבר לפני יותר משנתיים, אבל מאז לא שמענו עליו מילה. על פי דיווח של Deadline עושה רושם שיש התקדמות בנושא בחירת הבמאי של הסרט.

בימים אלה נמצאת נטפליקס במשא ומתן מול הבמאי לואי לטריה, במטרה שיסכים לקחת על עצמו את מטלת הבימוי של בהיר 2. בתיק העבודות של לטריה אפשר למצוא את הסדרה הקריסטל האפל, גם היא שייכת לנטפליקס; ואת הסרטים הענק הירוק משנת 2008 והתנגשות הטיטאנים.

בהיר הוא מעין סרט משטרה בעולם פנטזיה בו שוטר אנושי (וויל סמית') נאלץ לחבור אל שוטר אורק (ג'ואל אדג'רטון) כשותפים לעבודה. במהלך פטרול הם נתקלים בחפץ קסום ומסוכן שמוחזק על ידי עלפית צעירה, ומשם דברים מסתבכים. נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד אין כמעט מידע לגבי עלילת הסרט החדש, אבל מה שכן ידוע זה שהצמד יחזור להופעה נוספת על המסך ושהסיפור הפעם יקח אותם למקומות חדשים מסביב לעולם.

הסרט היה אחד מהניסיונות הראשונים של נטפליקס לייצר תוכן ברמה של שובר קופות קולנועי. אמנם המבקרים קטלו אותו ללא רחמים, אבל בניגוד אליהם כנראה שהקהל אהב בהיר – Deadline מפרט שבסרט הראשון צפו 60 מיליון מנויים והערכות של נטפליקס אומרות שבסרט ההמשך עתידים לצפות 90 מיליון בארבעת השבועות הראשונים מרגע עלייתו לשירות הסטרימינג. התסריט כבר מוכן והתכנית היא להתחיל בתהליך ההפקה ברגע שהמצב יאפשר זאת.

תגובות

במאמר זה

נגישות