שמועה: מושו לא יופיע בגרסת הלייב אקשן של מולאן

על פי השמועה, שעוד לא קיבלה אישור או הכחשה מצד דיסני, מושו הדרקון יוחלף על ידי דמות חדשה לחלוטין

מושו

גרסת הלייב אקשן לסרט האנימציה הקלאסי של דיסני משנות ה-90, מולאן, עומדת בימים הקרובים לחטוף עוד קיתונות של כעס מצד המעריצים בעקבות הידיעה הבאה – מושו, הדרקון הזעיר שמלווה את מולאן במסעה, יעדר לחלוטין מהעיבוד החדש.

הדיווח המדובר, שנכון לכרגע עוד לא קיבל שום אישור או הכחשה רשמיים של דיסני, מגיע מאתר בשם DisInsider. על פי הדיווח, אמנם הדמות של מושו תוחלף אך מולאן עצמה לא תהיה לגמרי לבדה, ובמקום מושו תתלווה אליה דמות חדשה של פניקס. על אף זאת, עוד לא ברור מה יהיה היקף המעורבות של הדמות החדשה בסרט. כמו בכל מקרה של שמועה, אנו ממליצים לחכות לתגובה רשמית של דיסני בנושא.

למי שכבר הספיק לשכוח או אינו מכיר את סרט האנימציה, מושו היה האתנחתא הקומית בסרט המקורי של מולאן אך גם העוזר של הדמות הראשית, שמדרבן אותה להמשיך בדרכה. הוא דובב בגרסה המקורית על ידי אדי מרפי ובגרסה העברית על ידי תומר שרון.

בשנת 2017 הצליח העיבוד של מולאן להכעיס את המעריצים בעקבות דיווח כי גרסת הלייב אקשן תהיה נטולת שירים לחלוטין ותתמקד יותר בסצינות לחימה. עכשיו בעקבות הדיווח על ההיעדרות של מושו עולה השאלה עד כמה העיבוד החדש מתכוון להתרחק מחומר המקור, והאם זה מתכון לפלופ כואב של דיסני בקופות כמו שהיה עם דמבו.

על פי לוח הזמנים הנוכחי, גרסת הלייב אקשן של מולאן אמורה להגיע אל בתי הקולנוע במרץ 2020.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות