סדרות האנימה המצופות ביותר לשנת 2019

שנת 2019 הולכת להיות מעניינת במיוחד עבור חובבי האנימה. הנה 7 סיבות, או ליתר דיוק סדרות, שיהפכו את השנה הבאה לתענוג אחד גדול

סדרות אנימה 2019

עוד שבועיים שנת 2018 תסיים קדנציה ותפנה את מקומה לטובת שנת 2019. השנה הבאה נראית מבטיחה מאוד עבור חובבי האנימה, עם סדרות חדשות וממשיכות שיגיעו אל המסך. גיבשנו עבורכם רשימה קצרה של הסדרות שכדאי לשים עליהן עין.

The Promised Neverland

את הצלחת המנגה של The Promised Neverland חזינו עוד בשלב מוקדם, ומשמח מאוד לראות שהתחזית הזו אכן התממשה. העלילה מספרת על אמה, ריי ונורמן שגרים בבית יתומים מלא בשמחת חיים. אשליית השגרה השלווה של השלושה מתנפצת לרסיסים כאשר הם מגלים סוד אפל במיוחד שעומד מאחורי בית היתומים שלהם, ומאלץ אותם למצוא דרך לברוח ממנו אם הם רוצים להישאר בחיים.

תאריך עלייה לשידור: 11 בינואר.

 

Mob Psycho 100 עונה 2

שיגאו "מוב" קאגיאמה, הנער עם הכוחות העל-חושיים הבלתי מוגבלים שרק רוצה לחיות חיים נורמליים ולהיות כמו כולם, חוזר למסך בעונה שנייה. על פי הטריילר האחרון שיצא לעונה השנייה, עושה רושם שהפעם מוב יאלץ להשתמש בכוחות שלו כדי להגן לא רק על עצמו ועל הקרובים לליבו אלא על העיר כולה מפני איום כלשהו.

תאריך עלייה לשידור: 7 בינואר.

 

One Punch Man  עונה 2

כנראה שהכוכבים התייצבו בשורה או משהו כזה, אחרת קשה מאוד להסביר איך שתי יצירות מפורסמות של היוצר האנונימי ONE – מוב ו-One Punch Man – קיבלו עונות המשך אחת אחרי השנייה. על אף זאת, לצערינו נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד לא קיבלנו טריילר ראוי לעונה השנייה של One Punch Man, אז ניאלץ לבינתיים להסתפק בטיזר שמציג את הדמויות בלבד.

תאריך עלייה לשידור: אפריל.

https://youtu.be/rMRQ0NZdwps

 

Attack on Titan  עונה 3, חלק 2

הסדרה חוזרת מהפגרה אחרי שיצאה להפסקה לפני כמה חודשים. בחלק זה חיל הסיירים יוצא לכבוש חזרה את העיר שינגנשינה בתקווה לגלות שם את הסוד מאחורי הטיאטנים שמאיימים להכחיד את האנושות. אם נשארתם לצפות בסצינה באמצע הכתוביות של הפרק האחרון, בוודאי ראיתם שמשהו שם השתבש ובגדול. לפחות בקרוב תוכלו להפסיק לכסוס ציפורניים במתח או לעמוד בפיתוי לקרוא את המנגה כדי לגלות מה קרה.

תאריך עלייה לשידור: אפריל.

 

Ultraman

סדרת המשך של המותג Ultraman, שהחל את דרכו עוד בשנות ה-60 של המאה הקודמת. הפרוטגוניסט שינג'ירו מותקף על ידי אויב בלתי ידוע ובעקבות אירוע זה מגלה כי אביו הוא Ultraman המפורסם. לאור הגילוי המרעיש, שינג'ירו מצטרף אל אביו במאמץ המלחמתי. הסדרה תהיה זמינה למנויי נטפליקס.

תאריך עלייה לשידור: אפריל.

 

DR STONE

סדרה פוסט-אפוקליפטית שהמנגה שלה צברה הצלחה רבה במגזין היפני שונן ג'אמפ. אסון על-טבעי הפך את כל האנושות לפסלי אבן. שנים רבות מאוחר יותר מספר אנשים הצליח להיחלץ, ועכשיו הם צריכים מצד אחד להתמודד עם העולם שנגלה בפניהם ומצד שני לפענח מה לעזאזל קרה.

תאריך עלייה לשידור: יולי.

 

MY HERO ACADEMIA 4

עונה רביעית של סדרת גיבורי-העל המוצלחת ביותר ביפן בשנים האחרונות, My Hero Academia. אחרי ש-One For All, הדארת' ויידר של יקום My Hero Academia, הוכנע ונכלא מאחורי סורג ובריח, נבל חדש מנסה להיכנס אל הואקום שהשאיר – Overhaul. איזוקו וחבריו המתלמדים בביה"ס לגיבורי-על יאלצו להתמודד מולם.

תאריך עלייה לשידור: אוקטובר.

תגובות

במאמר זה

נגישות