מורפיד קלארק תגלם את גלדריאל הצעירה בסדרת שר הטבעות

השחקנית השוודית תיכנס לנעליה של גלדריאל הצעירה בסדרת שר הטבעות של אמזון ותהיה אחת מהדמויות המרכזיות בעלילה לצד וויל פולטר וג'וזף מול

מורפיד קלארק

קאסט השחקנים של סדרת שר הטבעות ממשיך להתגבש ומאייש תפקיד חשוב בעלילה – גרסה צעירה של העלפית גלדריאל, שתגולם על ידי השחקנית השוודית מורפיד קלארק (Morfyyd Clark).

על פי דיווח באתר Variety, גלדריאל הצעירה תהיה דמות מרכזית בסדרה המתהווה של אמזון. יש לציין כי זה התפקיד הראשי הגדול הראשון של השחקנית הצעירה מאחר ועד כה מורפיד קלארק הופיעה בעיקר בתפקידי משנה, ביניהם האחות קלארה בסדרת חומריו האפלים ותפקיד קטן בסרט האימה הפארודי גאווה ודעה קדומה וזומבים. קייט בלנשט, השחקנית זוכת פרס האוסקר, גילמה את גלדריאל בסרטי שר הטבעות וההוביט של הבמאי פיטר ג’קסון אז אין ספק שקלארק תצטרך להתאמץ כדי לבצע את התפקיד בהצלחה.

נוכחותה של גלדריאל הצעירה בסיפור העלה השערות ברשת שאולי נראה גרסאות צעירות של דמויות נוספות הקשורות אליה, לדוגמה העלף לורד אלרונד, שגולם בזמנו בסרטים של פיטר ג’קסון על ידי השחקן המוערך הוגו ויבינג. בעבר השחקן איאן מק’קלן הביע עניין לגלם שוב את הקוסם גנדלף בסדרה החדשה, אך למיטב ידיעתנו זה לא התפתח לשום מקום.

ידיעות קודמות על התגבשות הקאסט של סדרת שר הטבעות השאפתנית מבית אמזון דיווחו על הליהוק של השחקן ג’וזף מול (בנג’ן סטארק ממשחקי הכס) לתפקיד האנטגוניסט. בנוסף, השחקנים וויל פולטר (הפרק האינטרקטיבי בנדרסנאץ’ של מראה שחורה) ומרקלה קבנה לוהקו לתפקידים מרכזיים אחרים בסדרה, אך כרגע עוד לא ידוע באילו דמויות בדיוק מדובר.

תגובות

במאמר זה

נגישות