יוצרי Ori יפתחו משחק אקשן-תפקידים ואתם יכולים להצטרף

המפתחת פרסמה מודעה לפיה ברצונה לעשות "מהפכה" בז'אנר משחקי האקשן-תפקידים והיא מחפשת מעצב משחקים שיצטרף לצוות הבינלאומי של החברה

ori and the blind forest

עושה רושם שאחרי ההצלחה הכבירה עם משחק הפלטפורמה Ori and the Blind Forest, עכשיו חברת Moon Studios מפנה את מבטה אל ז’אנר משחקי התפקידים.

התרשמות זו מבוססת על מודעת דרושים שהתפרסמה ב-Gamasutra, אתר שמתמקד ספציפית בתעשיית פיתוח המשחקים. על פי המודעה, בחברה מחפשים מעצב משחקים מנוסה שיצטרף לפרוייקט חדש של משחק אקשן-תפקידים בשלביו הראשוניים.

“אחרי שהגדרנו מחדש את ז’אנר ה-Metroidvania עם משחקי Ori, המטרה הבאה שלנו היא לעשות מהפכה בז’אנר ה-ARPG”, נכתב בהקדמה של המודעה. “עזרו לנו ליצור כמה מהמשחקים הטובים ביותר שהתעשיה ראתה אי-פעם”.

בהמשך מפורטות הדרישות לתפקיד אבל לא נתעכב עליהן כאן. כן נרצה לציין בהזדמנות זו שחברת Moon Studios מורכבת מצוות שמגיע ממדינות שונות ברחבי העולם וחברים בו שני ישראלים: אריה ברסקי ואחד המייסדים גנאדי קורול. הנקודה היא שהמודעה הזו יכולה להתאים גם למפתחי משחקים בארץ ששואפים לעלות לליגה של הגדולים.

לסיום, נזכיר כי משחק ההמשך של Ori and the Blind Forest, שנקרא Ori and the Will of The Wisps, יגיע לחנויות ב-11 במרץ 2020. הוא יהיה זמין מרגע השקתו גם לקונסולת האקס בוקס 1 וגם למחשב האישי.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות