בלאדשוט עם וין דיזל נדחה לחודש מרץ, יתחרה בגודזילה נגד קונג

אמנם לא ניתן הסבר רשמי לדחיה, אבל התאריך החדש מציב את בלאדשוט ראש בראש עם "גודזילה נגד קונג" של יוניברסל במאבק על הזמן והכסף של הצופים

בלאדשוט

אם מישהו מכם ציפה לראות את וין דיזל בסרט בלאדשוט, הוא יאלץ להיאזר בסבלנות – הסרט נדחה בחודש ויגיע לאקרנים במרץ.

תאריך היציאה החדש של בלאדשוט לבתי הקולנוע הוא ה-13 במרץ 2020 במקום התאריך המקורי של 21 בפברואר. מדובר בדחיה של פחות מחודש. בסוני לא הסבירו את הסיבה למהלך זה אבל הערכות ברשת טוענות שהמטרה היא להתחרות בגודזילה נגד קונג של יוניברסל, שיוצא יומיים לפני ב-11 במרץ.

הסרט בלאדשוט מבוסס על קומיקס של ההוצאה לאור Valiant. השחקן וין דיזל מגלם מתנקש עם ננו-טכנולוגיה בדמו שמשפרת את ביצועיו. הוא יוצא למשימה לנקום על מות אשתו, אבל מהר מאוד מתברר שיש מי שמושך בחוטים ומתמרן אותו.

צפו בטריילר העדכני שיצא בנובמבר האחרון:

בנוסף לסרט זה נודע בימים האחרונים על פי דיווח של The Hollywood Reporter כי ההוצאה לאור Valiant חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם מפתחת המשחקים Blowfish Studios במטרה ליצור משחקים חדשים המבוססים על מותגים של הראשונה. אין ספק כי הסרט מהווה בין היתר גם כלי לקידום אותם משחקים או לכל הפחות הזדמנות לבדוק את תגובת הקהל לרעיון. אמנם נכון לכרגע אין כמעט פרטים שמרחיבים על הנושא, אבל אנחנו כן יודעים לדווח כי הפעם האחרונה שניסו ליצור משחקים תחת המותגים הללו הייתה בשנות ה-90 כאשר Blowfish Studios הייתה בבעלותה של חברת ההפצה Acclaim Entertainment (המשחקים הראשונים של מורטל קומבט, משחק המכות X-Men: Children of the Atom ועוד) לפני שהאחרונה פשטה את הרגל.

תגובות

במאמר זה

נגישות