צפו: 11 דקות של גיימפליי מתוך Half Life: Alyx

סרטון הגיימפליי של Half Life: Alyx מדגים כיצד כל חפץ בעולם המשחק יכול לשמש כנשק מאולתר בידיו של השחקן. עתיד לצאת במרץ 2020

half life alyx

במהלך סוף השבוע עלה סרטון לערוץ יוטיוב בשם Adam Savage's Tested שמדגים את חצי השעה הראשונה של Half Life: Alyx, גרסת המציאות המדומה של המשחק המפורסם, שהוכרזה רשמית בחודש הקודם.

כדי להימנע מספויילרים שנוגעים לעלילה, בחרתי לצרף סרטון ערוך של 11 דקות שמחבר יחדיו את קטעי הגיימפליי תוך כדי דילוג על כל האלמנטים הסיפוריים. מי שכן מעוניין להיחשף לפרטים האלה יכול ללחוץ על הלינק בתיאור של הסרטון כדי להגיע לשם וגם לקבל הסברים מפורטים מטעם נציג של חברת Valve על איך דברים עובדים במשחק החדש.

בסרטון רואים כמה אויבים מוכרים ממשחקי העבר כמו זומבים Headcrab והמפלצות הטורפות שאורבות על התקרה לקורבנות. המערכת מאפשרת להשתמש בידיים כדי להפוך כל חפץ בסביבה לנשק פוטנציאלי במסע ההישרדות שלכם. הסרטון מדגים גם ירי באקדח, הטענת מחסנית חדשה, הצצה מעבר לפינות, חיפוש אחר חפצים ואינטרקציות נוספות. אמנם הרעיון של שימוש בחפצים רנדומליים ככלי נשק מאולתרים אינו חדש וראינו אותו בפעולה ב-Half Life 2 עם ה-Gravity Gun, אבל הפעם מדובר במכניקה מורכבת יותר.

Half Life: Alyx יהיה זמין למגוון של מכשירי מציאות מדומה שתומכים במחשב אישי, כולל Valve Index, אוקולוס ריפט ו-Vive. נכון לכרגע עוד אין תאריך מדוייק ליציאת המשחק בחנות הוירטואלית Steam, אבל השאיפה היא להשיק אותו במרץ 2020. על פי הערכות, אורכו של המשחק יעמוד על בערך 15 שעות.

תגובות

במאמר זה

נגישות