צפו בטריילר החדש של Mob Psycho 100 עונה 2

הטריילר החדש של Mob Psycho 100 עונה 2 מציג בחלקו הראשון את שיר הפתיחה של העונה החדשה ובחלקו השני קטעים נבחרים של אקשן. העונה תעלה לאוויר בינואר

Mob Psycho 100

החל מחודש ינואר הקרוב תשודר Mob Psycho 100 עונה 2, וביפן כבר מחממים מנועים לקראת המאורע באמצעות טריילר חדש.

הדקה הראשונה של הטריילר מכילה קטע משיר הפתיחה של העונה החדשה. החל מ-0:55 תוכן הטריילר משנה כיוון והופך לאינטנסיבי יותר ונוטה לכיוון של אקשן, אז מומלץ לצפות בו עד תומו.

מי שרוצה לעשות לעצמו קצת ספויילרים יכול ללחוץ כאן כדי לגלות אילו דמויות חדשות עתידות להתווסף לסדרה בעונה החדשה.

למי שאינו מכיר, עלילת Mob Psycho 100 מספרת על קאגיאמה שיגאו (Kageyama Shigeo), תלמיד חטיבת ביניים אותו חבריו מכנים Mob, שמחזיק ביכולות על-טבעיות. בליווי של המאסטר שלו, נוכל בשם רייגן, הוא מגרש רוחות מרושעות. בעקבות טראומה שעבר בגלל הכוחות שלו הוא נהיה חסר יכולת להביע רגש, עד שהוא אינו יכול יותר לרסן את עצמו ואז הרגשות שדוכאו מתפרצים החוצה, משפיעים על טיב כוחותיו.

Mob Psycho 100 מבוססת על מנגה של היוצר האנונימי ONE, אותו אדם שהביא לנו את הפארודיה המצליחה על גיבורי-על One Punch Man, שעתידה לחזור אל המסך בעונה חדשה באפריל 2019. יש הרבה קווי דמיון בין שתי הסדרות, לכן אם אהבתם אחת מהן מומלץ לצפות גם בשניה.

Mob Psycho 100 עונה 2 תעלה לאוויר באופן רשמי ב-7 בינואר ביפן, אלא אם אתם גרים בארה"ב בה תוכלו לצפות בפרק הראשון בבתי קולנוע נבחרים בחסות שירות הסטרימינג Crunchyroll ב-10 בינואר.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות