מייק מינולה: כך אמור היה להיראות הלבוי לפי הסקיצה הראשונה

מייק מינולה צייץ בחשבון הטוויטר שלו את הסקיצה הראשונה שצייר עבור הלבוי, והיא שונה לחלוטין כמעט בכל היבט מהדמות שכולנו אוהבים ומכירים

כולנו מכירים את סימני ההיכר של הלבוי מהקומיקס המפורסם של מייק מינולה – לובש מעיל ארוך, יד משוריינת, חמוש באקדח ובעל קרניים מנוסרות – אבל מתברר שבסקיצה הראשונה של הדמות הראשית היא הייתה אמורה להיראות אחרת לחלוטין.

לפני כמה ימים יוצר הקומיקס מייק מינולה שיתף בערוץ הטוויטר שלו את הסקיצה המדוברת. כך הלבוי היה אמור להיראות לפי הרעיון המקורי:

כפי שניתן לראות, הסקיצה המקורית אפילו איננה קרובה לדמות שאנחנו מכירים – החל מהלבוש שלו שמורכב הפעם רק מחגורה על חלציו ועד למגוון האביזרים שהוא נושא עליו, שכוללים משום מה גולגולת, דג ונשר.

הלבוי קיבל בזמנו מספר עיבודים אל המסך הגדול והקטן, ביניהם שני סרטי קולנוע באורך מלא בשנת 2004 ו-2008 מהבמאי גיירמו דל טורו ומספר סרטי אנימציה. לאחר מכן לא שמענו כמעט דבר מהשד חובב הבירה והחתולים עד נכון לשנה שעברה, אז הבמאי ניסה בסביבות ינואר 2017 להניע תהליכים מול מינולה ורון פרלמן, שגילם את הדמות בשני הסרטים המצולמים, לקראת אתחול מחדש של הגרסה הקולנועית. מאמציו אמנם לא נשאו פרי, אבל בחודש מאי האחרון הודיע מייק מינולה עצמו כי צפוי לצאת אתחול בדירוג R עם במאי וקאסט חדשים לחלוטין בכיכובו של דיוויד הארבור (צ'יף ג'ים הופר מדברים מוזרים) בתפקיד הראשי.

מאז לא שמענו פרטים נוספים ספציפית על האתחול הזה, אבל אנחנו כן יודעים שעתיד לצאת לסרט אנימציה חדש של הלבוי בשם Hellboy: Rise of the Blood Queen במהלך השנה הנוכחית.

תגובות

במאמר זה

נגישות