צפו: טריילר מצב שחקן יחיד של Metal Gear Survive

עם השקה באופק בפברואר קונאמי מציגה טריילר של Metal Gear Survive, המשחק הראשון שלה במותג ללא השגחת היוצר המקורי הידאו קוג'ימה

חובבי Metal Gear, שימו לב: לאחרונה פרסם האתר הרשמי של קונאמי טריילר בן 6 דקות ממצב המשחק לשחקן יחיד של Metal Gear Survive, שמשלב בין קטעים סינמטיים לבין קטעי משחקיות.

Metal Gear Survive הוא משחק צדדי חדש לסדרת Metal Gear Solid, שלוקח את המותג אל כיוונים חדשים. מצפייה בטריילר ניתן להניח שמדובר על איזשהו שילוב של אלמנטים מ-Metal Gear המוכר והטוב מצד אחד וכיסוח זומבים המוני בסגנון של סדרת משחקי Dead Rising מצד שני. אמנם אלמנט ההתגנבות המפורסם לא נעלם ורואים הדגמות שלו בטריילר, אבל גם לא חסר בו המון אקשן נגד נחילי מפלצות מוזרות עם מנטליות של עדר זומבים טיפוסי.

זאת איננה הפעם הראשונה ש-Metal Gear מורידה דרסטית את מינון ההתגנבות לטובת עוד אקשן. בשנת 2013 יצא הכותר Metal Gear Rising בכיכובו של הסייבורג-נינג'ה ריידן מ-Metal Gear Solid 4, פרויקט משותף של קוג'ימה עם חברת Platinum Games שהרגיש יותר כמו Devil May Cry. על אף שהמשחק קיבל ציונים טובים בביקורות, הוא לא קיבל משחק המשך.

יש לציין שהמשחק Metal Gear Survive הוא הראשון של חברת קונאמי מאז שהיוצר המקורי של הסדרה, הידאו קוג'ימה, פרש ממנה לאור חילוקי דעות לגבי הכיוון החדש של המותג. כתוצאה מהפרישה קוג'ימה פנה אל דרך עצמאית, וכיום הוא עובד על פרויקט מסקרן ומסתורי בשם Death Stranding יחד עם כוכב הטלוויזיה נורמן רידוס (דאריל דיקסון מהמתים המהלכים של AMC).

מבחינת תאריך השקה, Metal Gear Survive עתיד לצאת בצפון אמריקה בתאריך 20 בפברואר. יומיים לאחר מכן הוא ינחת גם על מדפי חנויות המשחקים באירופה. במקור המשחק היה אמור לצאת כבר עוד ב-2017, אבל הוא נדחה לתחילת 2018 כדי "ללטש את המצב לשחקן יחיד".

 

תגובות

במאמר זה

נגישות