סרט הסולו של בלאק ווידואו סוף סוף בדרך אלינו

הצלע הנשית של הנוקמים בגילומה של סקרלט ג'והנסון, בלאק ווידואו, תקבל סרט סולו משלה ויש כבר תסריטאית שעובדת עליו במלוא הכוח

אמנם מדובר בשלבים מוקדמים מאוד, אבל סוף סוף ובאופן רשמי הסרט שהקהל הרחב של מארוול מצפה לו כבר שנים רבות נמצא בתהליכי התגבשות: מארוול שכרו את התסריטאית ג׳ק שייפר כדי לכתוב את סרט הסולו המצופה של הנוקמת הראשונה, בלאק ווידואו, בגילומה של סקארלט ג׳והנסון.

ג׳והנסון דיברה רבות במהלך השנים על שאיפתה המובנת מאליה לככב בסרט סולו כמרגלת האייקונית, נטשה רומנוף, והיא תסייע לשייפר במחקר הדמות לתהליך הכתיבה. השחקנית הותיקה נכנסה לראשונה לתפקיד של בלאק ווידואו באיירון מן 2 מ-2010, ומאז ראינו אותה שוב בחליפת העור השחורה ארבע פעמים נוספות, כשבמאי הקרוב היא תחזור כנטשה בהנוקמים: מלחמת האינסוף. על-פי הטריילר ובהתאם לסוף מאורעות קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים, נטשה תתחיל את הסרט כעריקה לצידו של קאפ בממלכתו של הבלאק פנתר, וואקאנדה.

שייפר היא בוגרת בית הספר לקולנוע היוקרתי של אוניברסיטת USC. היוצרת כתבה וביימה קומדיה רומנטית מד״בית בשם Timer, שלא קיבלה יותר מדי תשומת לב, ולאחר מכן כתבה רימייק לנוכלים עם סגנון, בשם Nasty Women ובכיכובן של אן הת׳וואי ורבל ווילסון, שעתיד לצאת בקיץ השנה. עוד בדרך נמצאת קומדית פלישת חייזרים שכתבה בשם The Shower, שכבר קיבלה התייחסות משבחת, והת׳וואי מעורבת גם בפרוייקט הזה. שייפר גם עבדה כבר עם דיסני, כשכתבה עבור התסריט של הסרט הקצר ההרפתקאה של אולף. חשוב להדגיש כי לא מדובר בכניסה לתהליכי הפקה, אלא רק בשלבי גיבוש תסריט וכיוון, אך זה כאמור צעד חשוב של קווין פייגי ומארוול בנושא.

בנתיים, סרט הסולו המובל על-ידי גיבורה הראשון של מארוול יהיה כמובן בכיכובה של ברי לארסון כקפטן מארוול, בו יככבו גם ג׳וד לאו, סמואל ל. ג׳קסון ובן מנדלסון, והוא מיועד לצאת בבתי הקולנוע ב-2019.

תגובות

במאמר זה

נגישות