מייקל רוקר מצטרף לקאסט של סדרת המגדל האפל

הסדרה, שהחלה את צילומיה בימים אלה עבור שירות הסטרימינג של אמאזון, ליהקה את כוכב "המתים המהלכים" ו"שומרי הגלקסיה" מייקל רוקר לתפקיד בלתי ידוע

מייקל רוקר

השחקן מייקל רוקר לוהק לסדרה המגדל האפל, עיבוד מחדש לסדרת הספרים של סטיבן קינג שעתיד להיות זמן למנויי שירות הסטרימינג של אמאזון, כך על פי האתר הרשמי של רוקר.

מייקל רוקר, שכיכב בשני הסרטים של שומרי הגלקסיה ובכמה עונות של סדרת הזומבים המתים המהלכים, יגלם תפקיד שעוד אינו ידוע לנו. לצידו על הסט ניתן למצוא את השחקנים סאם סטרייק (נייטפליירס) בתפקיד הראשי של האקדוחן רולנד דסצ'יין, וג'ספר פאקונן (ויקינגים) בתפקיד דמות האנטגוניסט "האיש בשחור". זה אומר שככל הנראה רוקר לא יגלם את אחת מהדמויות הללו.

על פי השמועות, העונה הראשונה של המגדל האפל אמורה לגולל את הסיפור כיצד רולנד דסצ'יין הפך להיות האקדוחן שמנסה להגן על העולם מפני האיום של "האיש בשחור". אמנם הצילומים של העונה מתבצעים בימים אלה ממש, אך עוד לא ידוע מה לוח הזמנים בנוגע לשאלה מתי היא תגיע לאמזון.

זהו הניסיון השני לעבד את ספרי המגדל האפל למדיום ויזואלי אחרי שביולי 2017 יצא סרט קולנועי שנקטל בצורה איומה בביקורות. יכול להיות שהמעבר מפורמט של סרט לסדרה הוא זה שיעשה את ההבדל מאחר ויהיה מספיק זמן מסך להעביר את כל החומר הנדרש מהספרים במקום לנסות לדחוס הכל לשעתיים. בנוסף, אמאזון מחפשת בנרות שמות של מותגים גדולים או כאלה עם פוטנציאל להפוך לכאלה כדי שיהיה לה איך להתחרות עם שירותי הסטרימינג המתחרים, מה שיכול להסביר את בחירתה במותג זה על אף כשלונו על המסך הגדול.

תגובות

במאמר זה

נגישות