סדרת קומיקס תרחיב את עלילת Star Wars Jedi: Fallen Order

סדרת הקומיקס תהיה בת חמישה פרקים והיא תוצא לאור על ידי לא פחות מענקית הקומיקס האמריקאית מארוול

אם לא שמתם לב, בימים האחרונים מתקיימת תערוכת המשחקים E3 בה מוצגים הכותרים הבולטים ביותר לשנה הקרובה. אחד מהם Star Wars Jedi: Fallen Order, כותר חדש בסדרת משחקי מלחמת הכוכבים שכבר יצר תגובות נלהבות אצל הגיימרים. אמש הוכרז גם כי מארוול עובדת על סדרת קומיקס רשמית בשם Star Wars Jedi: Fallen Order – Dark Temple, אשר תרחיב את עלילת המשחק עצמו.

Star Wars Jedi: Fallen Order – Dark Temple תהיה מיני סדרה בעלת חמישה פרקים. מתיו רוזנברג (Matthew Rosenberg), שעומד מאחורי Uncanny X-Men, יהיה אחראי על הכתיבה בעוד פאולו וילאנלי (Paolo Villanelli) יהיה אחראי על האומנות.

פרק הקומיקס הראשון של Dark Temple אמור להיות זמין כבר בחודש ספטמבר של עונת הסתיו הקרובה. הוא יתמקד באביר ג'דיי לשעבר בשם Cere Junda, דמות מרכזית גם בקומיקס וגם במשחק עצמו.

הנה מה שהיה לרוזנברג להוסיף בעניין:

"העבודה על הקומיקס של Fallen Order היא חוויה נפלאה. Respawn ו-Lucasfilm לא מנסות רק ליצור משחק מלהיב שלא ראינו כבר זמן רב, אלא גם להעביר סיפור אפי של מלחמת הכוכבים. אז ההזדמנות לחשוף את הקהל לדמויות של המשחק ולחקור מי הן ואיך הן הגיעו לאן השגיעו היא כיפית. Cere Junda ו-Eno Cordova הם שני ג'דיי שהמעריצים בוודאות ירצו לדעת עליהם עוד, והקומיקס הזה יתאר את חלקם בסיפור באופן שלא תמצאו במקום אחר".

המשחק Star Wars Jedi: Fallen Order צפוי להגיע אל מדפי החנויות ב-15 בנובמבר למחשב, לפלייסטיישן 4 ולאקס בוקס 1.

תגובות

במאמר זה

נגישות