סדרת הסולו של לוקי לוקחת אותנו אל שנות ה-70

תמונה שצולמה בכנס משקיעים סגור של מארוול בו הוצגה הסדרה נותנת רמז עבה לתקופה ההיסטורית בה הטריקסטר האהוב, לוקי, מתכוון לבצע את זממו

לוקי

תמונה ראשונה מתוך סדרת הסולו של לוקי פורסמה ברשת והיא כוללת בתוכה רמז עבה לכך שעלילת הסדרה תתרחש בשנות ה-70 של ארצות הברית.

התמונה צולמה במקור במסגרת ישיבת משקיעים סגורה בה קווין פייג', האיש שעומד מאחורי הפרויקט הגרנדיוזי שנקרא היקום הסינמטי של מארוול, הציג את הסדרה לראשונה בפני המשתתפים.

מי שיסתכל על תמונה זו מקרוב ישים לב כי ברקע רואים שלט של בית קולנוע שמציג את הסרט מלתעות, כמו כן מכוניות בעלות עיצוב "קלאסי". אז מנקודת הנחה שלא חסר לנו קונטקסט נוסף לתמונה הזו, אפשר להניח כי עלילת הסדרה תתרחש בשנות השבעים המאוחרות לאור העובדה שהסרט המדובר יצא בשנת 1975. בנוסף, ניתן לשער שנראה גם התערבות של לוקי באירועים היסטוריים חשובים של אותה תקופה כמו מלחמת ויטנאם, שהגיעה אל סיומה באותה שנה, ואולי גם התייחסות לפרשת ווטרגייט אשר הביאה להתפטרות הנשיא ניקסון שנה לפני כן.

בחודש אפריל האחרון אישרה דיסני באופן רשמי כי לוקי ומספר דמויות משניות נוספות מהיקום הסינמטי של מארוול, ביניהן פלאקון וחייל החורף, יקבלו סדרות סולו משלהן. כולן יהיו זמינות לצפייה באופן בלעדי בשירות הסטרימינג דיסני פלוס, שאמור להתחיל לפעול בחודש נובמבר הקרוב בגבולות ארצות הברית ובשנת 2020 להתחיל לפעול במדינות נוספות.

תגובות

במאמר זה

נגישות