אושר רשמית: לוקי ודמויות נוספות יקבלו סדרות משלהן

טום הידלסון יגלם שוב את האנטגוניסט האהוב לוקי, לצד סדרות סולו של הדמויות חייל החורף, פאלקון ועוד. כל הסדרות יהיו זמינות בדיסני פלוס

טום הידלסטון, לוקי

כבר זמן רב שמסתובבות ברשת שמועות לגבי הפקת סדרות למספר דמויות מתוך היקום הקולנועי של מארוול, אך מעתה והלאה אלה כבר אינן שמועות אלא עובדות רשמיות.

מנכ"ל אולפני מארוול, קווין פייג', הכריז היום במסגרת ישיבת משקיעים של החברה על סדרות שיעקבו אחרי הדמויות לוקי, פאלקון וחייל החורף. זמן קצר לאחר מכן הוציאה דיסני הודעה רשמית לציבור בנושא זה בחשבון הטוויטר.

ציוצים נוספים בעניין הסדרות החדשות של מארוול מפרטים כי ישנה גם סדרה משותפת על וונדה ועל בן זוגה ויז'ן, שתיקרא WandaVision. כמו כן, השחקן טום הידלסטון יחזור באופן רשמי לגלם את הטריקסטר שלמדנו לאהוב בסרטים של ת'ור גם על המסך הקטן.

חשוב לציין כי לא נאמר מתי הסדרות האלה אכן יהיו זמינות, מה שאומר שלא בטוח כי הסדרות השונות של לוקי ושות' יהיו מוכנות לצפייה עד להשקה של דיסני פלוס אלא יעלו לשירות בהמשך הדרך.

לאחרונה דיסני מציפה את הרשת במידע ובהכרזות על התכנים שצפויים לעלות לשירות הסטרימינג החדש שלה, שעתיד לפתוח את דלתותיו למנויים בארצות הברית החל מחודש נובמבר הקרוב עם תכנית להרחיב את השירות לשאר העולם בשנתיים שלאחר מכן. סביר להניח שעד לדדליין של ההשקה אנו נשמע עוד הרבה על הפלטפורמה הזו. יהיה מעניין.

תגובות

במאמר זה

נגישות