ברגע האחרון: Metro Exodus יהיה זמין בלעדית ב-Epic Store

החנות Epic Store חוללה סערה קטנה בקרב הגיימרים כאשר הכריזה על הורדת Metro Exodus מ-Steam והפיכת המשחק לזמין באופן בלעדי אצלה זמן קצר לפני צאתו

metro exodus

האם התחרות בין Epic Store לבין Steam הולכת ומתחממת? Epic Store הכריזה כי היא מורידה את המשחק Metro Exodus מהמדפים של החנות הוירטואלית Steam ומעתה הוא יהיה זמין לרכישה אך ורק דרכה.

הצהרה זו יצרה מהומה קטנה בקרב גיימרים שכבר רכשו את המשחק דרך Steam בהזמנה מוקדמת, שכן לא היה ברור מבחינתם האם העסקה עדיין בתוקף או שכספם יוחזר להם בצורה כלשהי במקרה ולא. כדי להרגיע את הרוחות, חשבון הטוויטר הרשמי של Metro Exodus הבהיר כי כל מי שהזמין את המשחק מראש יקבל עותק פיזי עם קוד להפעלתו ב-Epic Store.

הודעה זו מגיעה כשבועיים בלבד לפני יציאת המשחק באופן רשמי אל מדפי החנויות ומצטרפת אל The Division 2, שגם הוא נכנס ל-Epic Store במסגרת שיתוף פעולה עם חברת הפיתוח יוביסופט.

בזמן האחרון החלה Epic Store ליישם מדיניות חדשה לפיה משחקים חדשים שעולים לחנות מחוייבים לבלעדיות לתקופה של שנה, זאת כדי לצבור קטלוג של משחקים בלעדיים שיבדלו את החנות מול המתחרה הגדולה, Steam. מתברר כי למהלך יש גם צד חיובי עבור הגיימרים – מחיר המשחק ירד מ-59.99 דולר ל-50, מה שיוצר חיסכון כספי לגיימרים בהיקף של 9.99 דולר אך גם נותן הצצה לגובה התמלוגים ש-Steam לוקחת על כל מכירה אצלה.

Metro Exodus הוא המשחק השלישי בסדרת משחקי הפעולה ממבט ראשון Metro, אשר מבוססת על ספריו של הסופר הרוסי דמיטרי גלוקובסקי. הוא יגיע לחנויות באופן רשמי ב-15 בפברואר ויהיה זמין לפלייסטיישן 4, לאקס בוקס 1 ולמחשב. המשחק נחשף לראשונה במסגרת תערוכת E3 2017.

תגובות

במאמר זה

נגישות