סופי: בן אפלק פורש ותולה את הגלימה של באטמן

השחקן בן אפלק פורש סופית מהיקום הסינמטי של DC וסרט הסולו המתוכנן של באטמן נאלץ לחשב מסלול מחדש לקראת יציאתו לאקרנים בקיץ 2021

בן אפלק

אפשר להכניס את כינוי החיבה "באטפלק" לבוידעם ולשכוח ממנו – השחקן בן אפלק, שגילם את הדמות של באטמן ביקום הסינמטי של DC, פורש סופית מהתפקיד.

המשמעות המיידית של הודעת הפרישה הזו היא שהשחקן לא יגלם את באטמן בסרט הסולו של הדמות, שנקרא בפשטות הבאטמן.

בן אפלק אישר את פרישתו מהתפקיד באמצעות ציוץ בחשבון הטוויטר שלו, שמודיע על "העברת הלפיד", כדבריו, לדור הבא, מאחל בהצלחה לבמאי מאט ריבס בפרויקט וגם חושף את חלון הזמן בו הסרט עתיד לצאת לאקרנים: קיץ 2021. דיווח של האתר Deadline פירט שתאריך היציאה המדויק של הסרט הוא ה-25 ביוני.

בשנים האחרונות הספיק בן אפלק לגלם את איש העטלף בשלושה סרטים – באטמן נגד סופרמן וליגת הצדק בתפקיד ראשי, ובסרט יחידת המתאבדים בתפקיד אורח.

במקור, בן אפלק היה אמור גם לגלם את באטמן וגם לביים את הסרט, אך בעקבות עומס העבודה הכרוך בזה הוא העביר את עבודת הבימוי למאט ריבס. השניים כתבו יחד טיוטה של התסריט אך הם לא היו מרוצים מהתוצאה והפרויקט נתקע. אבל עכשיו אחרי פרישתו של בן אפלק מהסרט, הבאטמן מחשב מסלול מחדש ועל פי הדיווחים עלילתו תתמקד הפעם בגרסה צעירה יותר של ברוס ויין. עוד לא ידוע מי ילוהק לתפקיד.

תגובות

במאמר זה

נגישות