הרץ במבוך 3 נדחה למועד בלתי ידוע

לא ידוע מה יעלה בגורל הפרק החותם את טרילוגיית סרטי הרץ במבוך אחרי שהשחקן הראשי, דילן אובריאן, עוד לא הצליח להתאושש מפציעה קשה שהתרחשה על סט הצילומים

היום הכריז באופן רשמי האולפן 20th Century Fox כי הפרק השלישי בסדרת סרטי הרץ במבוך, שנקרא Maze Runner: The Death Cure, נדחה למועד בלתי ידוע. הסיבה – פציעה קשה של השחקן הראשי בסרט, דילן או'בריאן.

או'בריאן נפצע על הסט לפני כחודש ימים, אך אז אולפני פוקס הודיעו כי ההפקה רק הוקפאה באופן זמני בלבד עד שהשחקן יתאושש מפציעתו. היום מתברר כי תהליך ההחלמה מן הפציעה ארוך בהרבה מן הצפוי ולכן עתיד הסרט כולו נמצא כרגע בסימן שאלה אחד גדול.

"המשך הצילומים של Maze Runner: The Death Cure ממשיך להידחות כדי להעניק לדילן או'בריאן זמן נוסף להתאושש", נאמר בהודעה רשמית של פוקס כפי שפורסמה באתר Entertainment Weekly. "אנו מאחלים לדילן החלמה מהירה ומצפים לחזור אל הפקת הסרט בהקדם האפשרי".

אמנם לא פורסמו פרטים רשמיים מה קרה על הסט, אבל דיווחים ברחבי הרשת טוענים כי או'בריאן נפצע במהלך פעלול עם אופנוע שהשתבש בצורה איומה. כתוצאה מכך סובל השחקן מזעזוע מוח קשה, מסדקים בגולגולת וממספר חתכים עמוקים בפרצוף. כאשר הסוכנת של אובריאן נשאלה לגבי טיב הפציעות מהן השחקן סובל, היא רק ענתה שהפציעות "רציניות מאוד והוא צריך עוד זמן להחלים".

Maze Runner: The Death Cure הוא השלישי בטרילוגיית הרץ במבוך שמבוססת על רומן פופולרי לנוער מאת ג'יימס דאשנר. על עבודת הבימוי של הטרילוגיה כולה ממונה ווס בל, שמגיע במקור בכלל ממחלקת האומנות וזה המותג הגדול הראשון אותו הוא מביים.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות