יום קומיקס חינם בחנות "קומיקס וירקות"

האירוע השנתי של קומיקס וירקות יערך ביום שישי הקרוב, ה-6 במאי, בו תוכלו לקחת הביתה שתי חוברות בחינם לפי בחירתכם. לא מספיק? הנה דרך להנות גם מ-20 אחוז הנחה

free-comics

ביום שישי הקרוב, ה-6 במאי, יתקיים "יום הקומיקס חינם 2016" השנתי במהלכו החנות קומיקס וירקות תחלק חוברות לכל מי שיבוא בשעריה ללא תשלום.

כל אדם שיכנס לחנות באותו יום יוכל לבחור לקחת איתו הביתה בחינם עד שתי חוברות מתוך רשימה מוגדרת מראש. ממבט מהיר ברשימה עושה רושם שהיא מגוונת מאוד כדי שתקרוץ לכמה שיותר קהלים – אם אתם מעריצים של גיבורי על, או אולי את הנבלים נגדם הם נלחמים, תוכלו לדוגמה לבחור לקחת את החוברת של Suicide Squad או זו של קפטן אמריקה; אם אתם בכלל גיימרים תוכלו לשים יד על חוברת של Assassin's Creed; במקרה ואתם מעדיפים להסתכל בכלל מזרחה, מחכה לכם חוברת של Attack on Titan או One Punch Man; ויש גם חוברת של דוקטור הו, האם אני באמת צריך לשכנע מישהו לקחת אותה?

אבל ההטבות אינן נגמרות כאן – ככל שהפוסט של האירוע ישותף עם יותר אנשים, כך רשימת הפרסים לאותו יום תגדל. נכון לרגע כתיבת שורות אלה הפוסט של קומיקס וירקות נהנה מ-1,540 שיתופים, אבל אם המספר יגיע אל 2,000 תזכו לקבל באותו יום הנחה של 15 אחוזים על כל חוברות הקומיקס בחנות. קרה ומספר השיתופים יטפס אל 3,500, תוכלו להנות מהנחה של 20 אחוזים על החנות כולה.

ספירת השיתופים תיעצר ביום רביעי הקרוב בשעה 8 בערב, אז אם אתם רוצים לנצל את כל ההנחות והבונוסים עד תומם מהרו עכשיו לעמוד הפייסבוק של קומיקס וירקות.

תגובות

במאמר זה
נגישות