הצצה אל מאחורי הקלעים של מכסחות השדים

סרטון חדש מספק קווים לדמותו של קווין, פקיד הקבלה הקלולס בסרט הרימייק של מכסחי השדים הקלאסי. וגם: חזרתה של דמות אהובה, ירוקה וחלקלקה

בשנות ה-80 כולנו ידענו לשיר בעל פה את השורות "אם משהו מוזר קורה בשכונה, למי מתקשרים? למכסחי השדים". אבל עכשיו כדאי שתתחילו להתרגל לשיר את מילות השיר בלשון נקבה, כי הרימייק הנשי שלו, מכסחות השדים, נמצא בדרכו אל הקולנוע וההתלהבות ממנו רק הולכת וגוברת.

סרטון חדש שפורסם ביוטיוב נותן לקהל המעריצים חסר הסבלנות הצצה קטנה אל מאחורי הקלעים. הסרטון מתמקד בדמותו של קווין, שמגולם על ידי השחקן כריס המסוורת' (סדרת סרטי ת'ור והנוקמים). קווין הוא פקיד הקבלה של מכסחות השדים והסרטון מצייר קווים כלליים לדמותו. לפי הסרטון, קווין הוא טיפוס נחמד ונאיבי אבל די דביל, שחולם להצטרף אל צוות המכסחות במרדף אחרי רוחות רפאים סוררות.

יחד עם כריס המסוורת' משחקות על הסרט קריסטן ויג (הדייט שתקע אותי והדרקון הראשון שלי) ומליסה מקארתי (סוקי סיינט ג'יימס בסדרת הטלוויזיה בנות גילמור), שמגלמות בהתאמה את הדמויות ארין גילברט ואבי ייטס. הסרט מתחיל בכך שהשתיים כותבות ספר אשר מוכיח שרוחות רפאים אינם נחלתם בלבד של סיפורי אימה דמיוניים אלא קיימות במציאות, אך הספר שלהן הפך מושא ללעג באקדמיה. כאשר רוחות רפאים מטילות את אימתן על תושבי מנהטן, השתיים חוברות אל שתי נשים נוספות – ג'יליאן הולצמן בגילומה של קייט מקינון (טד 2 וציפורים זועמות שיגיע לארץ ב-12 במאי), ופאטי טולאן בגילומה של לסלי ג'ונס (תכנית המערכונים סאטרדיי נייט לייב).

מכסחות השדים מבויים על ידי פול פייג, שגם כתב את התסריט בשיתוף עם קייטי דיפולד. הבמאי של מכסחי השדים המקורי, איבן רייטמן, מופקד על ההפקה של הרימייק. הסרט יגיע אל האקרנים בארץ ב-21 ביולי. אם הסרטון מטה אינו מספק את התיאבון שלכם, אתם מוזמנים ללחוץ על הלינק הזה ולקרוא על חזרתה של דמות אהובה, ירוקה ומזילה ריר שהפכה במרוצת השנים לאחד מהסמלים הבולטים ביותר של מכסחי השדים.

האם מכסחות השדים יצליחו לתפוס לא רק את רוחות הרפאים אלא גם את לב הצופים והמבקרים, או שהוליווד רק מנסה לסחוט עוד קצת כסף על ידי העלאת מותג ישן באוב? ספרו לנו בתגובות מטה או בעמוד הפייסבוק של גיקלואיד.

תגובות

במאמר זה

נגישות