מטריקס 4 הוכרז רשמית עם קאסט השחקנים המקורי

הסרט מטריקס 4 יעסוק שוב בדמויות ניאו וטריניטי, שהשחקנים קיאנו ריבס וקארי-אן מוס יחזרו לגלם שני עשורים אחרי יציאת הסרט הראשון

מטריקס 4

מקווים שלקחתם את הגלולה האדומה כי על פי דיווח בלעדי של האתר Variety, הסרט מטריקס 4 הוכרז באופן רשמי.

קיאנו ריבס וקארי-אן מוס יחזרו לתפקידיהם מהסרטים הקודמים בתור הדמויות ניאו וטריניטי בהתאמה. האחים וצ'אוסקי, או ליתר דיוק אחיות אחרי שהשניים עברו ניתוח לשינוי מין, יביימו את מטריקס 4 ויכתבו את התסריט.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה אין שום פרטים על העלילה של מטריקס 4, מה שמשאיר פתח להמון שאלות – איך ניאו וטריניטי יחזרו אם הם מצאו את מותם בסרט השלישי? האם לורנס פישבורן והוגו וויבינג יחזרו גם הם לתפקידים של מורפיאוס והסוכן סמית'? ואיך מתכוונים להסביר בסרט את ההזדקנות של כל הקאסט? בעצם, את התשובה לשאלה האחרונה כנראה שתוכלו להבין אחרי צפייה בסמואל ג'קסון הצעיר של קפטן מארוול.

יכול להיות שהעיתוי של ההכרזה אינו מקרי – בחודש אוגוסט הנוכחי יחגוג הסרט הראשון יום הולדת 20 מאז יציאתו אל אולמות הקולנוע, אירוע שמתכוונים לציין גם באופן צנוע על ידי הקרנה מחדש של הסרט באופן מוגבל ברחבי ארצות הברית ב- 30 באוגוסט. טרילוגיית סרטי מטריקס החלה את דרכה ב-1999. בהתחלה תוכנן סרט יחיד אבל לאור הצלחתו העצומה הוכרזו אחריו שני סרטי המשך. כל הסרטים יחדיו הכניסו 1.6 מיליארד דולר בקופות ברחבי העולם.

לפי לוח הזמנים הנוכחי ההפקה של מטריקס 4 תחל לא לפני שנת 2020, אז כל מה שנותר לנו הוא להמתין שיפורסמו פרטים נוספים על הנושא.

תגובות

במאמר זה

נגישות