מחשב ניסה לכתוב תסריט לבאטמן והתוצאות מגוחכות בהתאם

מעריץ בנה תוכנה, הזין אותה בשעות רבות של סרטי באטמן וביקש ממנה לכתוב תסריט על סמך מה שלמדה. התוצאות עשויות לגרום לכם להתגלגל מצחוק

יש עוד זמן רב עד שסרט הסולו החדש של באטמן יגיע שוב אל המסך הגדול, לפחות לא לפני 2021, אחרי כל הפרשה עם בן אפלק. אבל בינתיים יש מי שמצא דרך מקורית כיצד לצחוק על היעדרו של הגיבור מאור הזרקורים – מעריץ יצר תוכנה שמטרתה לנסות לכתוב תסריט לסרט הבא של הדמות והתוצאות, כמובן, מעוררות גיחוך.

המעריץ, בחור בשם קיטון פאטי (Keaton Patti), פרסם בחשבון הטוויטר שלו ציוץ לפיו הוא "הכריח תוכנה לצפות ב-1,000 שעות של סרטי באטמן ואז ביקש ממנה לכתוב תסריט בעצמה" בתוספת צילום של הדף הראשון מהתסריט המדובר.

התסריט מציג כמה רעיונות וניסוחים מגוחכים למדי. הנה אחד שאהבנו, בתרגום חופשי לעברית:

"באטמן מסתכל מסביב לחפש את הוריו, אך הם עדיין מתים. זה מכעיס אותו. הוא יורה טיל. הג'וקר מסיט אותו ממסלולו עם חוש ההומור שלו. כוח של ליצן"

הנה עוד חלק שאהבנו בגלל שיש לו בתיאוריה פוטנציאל להשתלב כקטע מצחיק וחולני בסרט באטמן עתידי כלשהו בהינתן ליטוש מקצועי וקונטקסט נכון לסצינה:

"באטמן פותח את המתנה כי הוא בחור טוב. היא מכילה קופון להורים חדשים אבל הוא פג תוקף. זו בדיחה של הג'וקר".

נכון לרגע כתיבת שורות אלה פאטי לא ציין האם ישנו המשך לתסריט ואם כן האם בכוונתו לפרסם אותו. אם אכן קיים כזה, אנו מקווים שיפורסם בקרוב כדי שכולנו נוכל לצחוק עוד קצת (או הרבה) על התוצאה. בכל אופן, מי שמחפש הומור בסגנון דומה יכול לבדוק מה קרה כאשר תוכנה ניסתה לכתוב פרק של הארי פוטר.

תגובות

במאמר זה

נגישות