הפתעה: Life is Strange הגיע היום לאייפונים ולאייפדים

ההרפתקה של מקס וקלואי תגיע לראשונה אל מכשירי המובייל עם יציאת Life is Strange היום לחנות של אפל. פרקים 1-3 כבר זמינים לרכישה

בקרוב גם בעלי מכשירי המובייל למיניהם של אפל יוכלו לרכוש את Life is Strange בגרסה מותאמת לפלטפורמות אלה, ולהתנסות בסיפור האינטרקטיבי של מקס וקלואי.

חברת Square Enix יצאה אתמול עם ההודעה הזו לעיתונות, והכריזה כי פרקים 1-3 מתוך חמשת הפרקים של Life is Strange יהיו זמינים לרכישה כבר היום לאייפונים ולאייפדים. הצפי ליציאת שני הפרקים הנותרים בסדרה הוא במהלך הרבעון הראשון של שנת 2018.

אם זו הפעם הראשונה ששמעתם על המותג ואתם מתלבטים האם הוא שווה את הזמן והכסף שלכם, אתם יכולים להוריד את הפרק הראשון בחינם דרך החנות הוירטואלית סטים. עלילת המשחק, בקצרה, מתמקדת בתלמידת תיכון בשם מקסין "מקס" קאולפילד, שמגלה יום אחד שיש לה את היכולת לחזור אחורה בזמן כדי לשנות את מהלך האירועים שהתרחשו בפניה. כל התערבות של מקסין יוצרת "אפקט פרפר" שמשפיע על העתיד באופן בלתי צפוי. ביחד עם חברתה הטובה ביותר, קלואי פרייס, הן יוצאות לחקור היעלמות המסתורית של חברתן לספסל הלימודים, רייצ'ל אמבר. תוך כדי החקירה הן חושפות איום גדול שמאיים על העיירה השלווה בה השתיים גרות.

תזמון תאריך יציאת הפרקים הראשונים של Life is Strange למובייל אינו מקרי, כמובן, שכן הפרק השלישי והאחרון של סדרת המשחקים המקדימה, Before The Storm, אמור לצאת אל החנויות הוירטואליות שבוע לאחר מכן ולסגור סופית את קו העלילה המשותף של קלואי פרייס ורייצ'ל אמבר.

אגב, על פרק הבונוס של Before The Storm כבר שמעתם?

 

תגובות

במאמר זה

נגישות