המשחק Life is Strange יקבל קומיקס שממשיך את "הסוף הרע" שלו

הקומיקס נקרא Life is Strange: Dust ויתמקד בחייהן של שתי הדמויות המרכזיות, מקס וקלואי, אחרי שהן עוזבות את ארקדיה ביי. שימו לב - ספויילרים לפניכם!

רק לפני כמה חודשים סדרת Life is Strange: Before The Storm, שמקדימה כרונולוגית את המשחק המקורי, הגיעה אל סיומה עם צאת הפרק השלישי בסדרה. מהר מאוד המעריצים העלו את השאלה "מה הלאה?", והנה התשובה: קומיקס רשמי שימשיך את "הסוף הרע" של המשחק.

מכאן והלאה הידיעה תכיל ספויילרים, אז המשך הקריאה על אחריותכם.

מי שסיים את Life is Strange יודע כי בסוף המשחק הדמות שלכם, מקס, צריכה לבחור בין שתי אופציות איומות – לתת לעיר שלה, ארקדיה ביי, להיהרס על ידי טורנדו שנוצר אחרי ששיבשה יותר מדי את קו הזמן עם הכוחות שלה; או להקריב את חברתה הטובה ביותר, קלואי, ע"י חזרה לתחילת המשחק ולתת לה להיהרג במקום שתתערב ובכך להציל את העיר.

מתברר כי הקומיקס החדש, שנקרא Life is Strange: Dust ועתיד לצאת לאור ע"י ההוצאה Titan Comics, מתמקד דווקא במה שאמור להיות "הסוף הרע" של המשחק, כלומר להקריב את העיר על כל תושביה כדי להשאיר את קלואי בחיים. העלילה תתמקד במקס וקלואי אחרי שברחו מעיר מולדתם, שנחרבה באסון הטבע. לא ידוע האם ניתקל בדמויות מוכרות מהמשחק, אבל זה בהחלט אפשרי מאחר והסוף המקורי לא התעכב על הפרטים הללו.

"בעקבות אחרי אחד משני הסופים של המשחק", נכתב בתיאור של הקומיקס, "Life is Strange: Dust לוקח את הסיפור של מקס וקלואי אל עתיד חדש ובלתי ידוע בקומיקס חדשה".

הקומיקס המדובר, לפחות לפי אמזון, אמור לצאת לאור בדצמבר השנה.

תגובות

במאמר זה

נגישות