סיפורה של שפחה חודשה לעונה שלישית עם עליית עונתה השניה

שירות הסטרימינג הולו הכריז על הפקת עונה שלישית של הסדרה "סיפורה של שפחה" שבוע אחד בלבד לאחר עליית פרק הבכורה של העונה השניה

סיפורה של שפחה חודשה בשירות הסטרימינג הולו לעונה שלישית, שבוע בלבד לאחר הצלחת הפרמיירה של העונה החדשה.

בהולו פתחו את העונה השניה של הדרמה המוערכת עם העלאה לאוויר של שני פרקיה הראשונים, ומיד דיווחו על החידוש לעונה הבאה. ההכרזה לא מגיעה בהפתעה בהתחשב הצלחת הסדרה המדוברת, שהפכה לסדרת הסטרימינג הראשונה בהיסטוריה לזכות באמי עבור סדרת הדרמה הטובה ביותר לצד שבעה פרסי אמי נוספים, ושלטענת הולו היא הסדרה הכי נצפית שלהם, בקרב כלל סדרות המקור וסדרות הרכש. היוקרה הסובבת את סיפורה של שפחה מסייעת להולו להתחרות לראשונה בהייפ התמידי השורה סביב נטפליקס.

https://www.youtube.com/watch?v=PJTonrzXTJs

סיפורה של שפחה, המבוססת על ספרה של מרגרט אטווד מאותו השם, מתארת עתיד דיסטופי קרוב בו בני אדם מתקשים ברובם להתרבות, ובמה שהפכה להיות אמריקהלשעברהפנטיות הדתית שולטת, וזכויות הנשים נשללו, בכולל הזכות לקרוא ולכתוב. אליזבת מוס (מד מן) מגלמת את ג׳ון, אישה פוריה שמנוצלת כדי ללדת ילד לזוג מהמשטר הטוטאליטרי החדש שנקרא גלעד. לצד מוס מככבים אלכסיס בלדל (בנות גילמור), ג׳וזף פיינס (שייקספיר מאוהב) ואיבון סטרהובסקי (דקסטר).

סיפורה של שפחה יוצאת 30 שנה לאחר שאטווד כתבה את ספרה מנבא הרעות. הסופרת הקנדית בן ה-78 רואיינה עלידי ACB News על הסט של צילומי הסדרה האפלה, ואמרה: ״לא שמתי שום דבר בספר שאנשים לא כבר עשו באיזשהו זמן ואיזשהו מקום. והסדרה עוקבת אחרי זה״. בנוסף נראה שאטווד מרוצה להפליא מהמקום אליו תסריטאי הסדרה לוקחים אותה בעונתה השניה: ״שפתיי חתומות, אבל אתם תהיו מופתעים. תהיו מופתעים, ואז תהיו שוב מופתעים, ואז אחרי זה, תהיו שוב מופתעים״.

אתם מוזמנים לקרוא את ביקורתנו נטולת הספויילרים על העונה הראשונה של הסדרה כאן.

תגובות

במאמר זה

נגישות