תמונות חדשות של Red Dead Redemption 2

התמונות החדשות של Red Dead Redemption 2 אמנם אינן חושפות אלמנטים של משחקיות, אבל הן סינמטיות ובהחלט נראות נפלא בפני עצמן

מעריצים של משחק המערב הפרוע בעולם, פתוח, Red Dead Redemption, בוודאי ישמחו לשמוע כי פורסמו מספר תמונות חדשות מתוך משחק ההמשך המתקרב, Red Dead Redemption 2. על אף שלא מדובר בתמונות שמציגות אלמנטים של משחקיות, עדיין מדובר בתמונות סינמטיות מרהיבות לעין שנותנות לנו טעימה קטנה מתוך מה שצפוי לנו במשחק החדש.

מבחינת העלילה, הסיפור של Red Dead Redemption 2 ממוקם כרונולוגית בתקופה בה עידן המערב הפרוע קרוב לקיצו לטובת תחילת העידן המודרני של המאה ה-20. הנה תקציר העלילה של המשחק:

"אמריקה, 1899. סופו של עידן המערב הפרוע החל כאשר נציגי החוק צדים את מה שנשאר מכנופיות פורעי החוק. אלה שלא נכנעים מוצאים את מותם. מהיוצרים של Grand Theft Auto V, המשחק Red Dead Redemption 2 הוא סיפור אפי על החיים באמריקה של תחילת העידן המודרני".

 

Red Dead Redemption 2 יגיע אל מדפי חנויות המשחקים לקונסולות אקס בוקס 1 ופלייסטיישן 4 ב-26 באוקטובר, זאת אחרי שתאריך ההשקה של המשחק נדחה פעם נוספת בחודש פברואר האחרון. אפשרות רק לקוות שזו הייתה הדחייה האחרונה. בכל אופן, מי שמרגיש כי הוא אינו יכול להתאפק עד אז או רוצה לדעת על מה כל המהומה, יכול לנסות את הגרסה המשודרגת גרפית של המשחק הראשון ב-Xbox One X, שזמין במסגרת התכנית של מיקרוסופט לתמיכה אחורנית במשחקים ישנים של הקונסולה.

תגובות

במאמר זה

נגישות