ווסטוורלד חודשה לעונה שלישית לאחר שני פרקים בלבד של העונה החדשה

כנראה שברשת HBO כבר מתחילים לחשוש מהיום אחרי שמשחקי הכס תגיע לסיומה וממהרים להכריז על עונה שלישית של ווסטוורלד, אך לא ברור מתי תעלה אל המסך

עם סיומה של משחקי הכס בעונתה השמינית והאחרונה מתישהו בשנה הבאה, אין ספק שברשת הכבלים HBO יצטרכו להמשיך לטפח את סדרת דגל-המשנה שלהם, ווסטוורלד, לפחות עד שיגיעו הספין-אופים המיועדים של משחקי הכס. כך שלעת עתה חידוש סדרת המד״ב המדוברת לעונה נוספת לא מגיע כהפתעה, אך תאריך הגעתה של העונה השלישית נמצא בערפל.

הפקת עונתה השניה של ווסטוורלד התנהלה במשך למעלה משנה, בעיקר כדי לתת לזוג השואוראנרים, ליסה ג׳וי וג׳ונתן נולאן, זמן ראוי לכתיבת התסריט המפותל ומרובה הטוויסטים. זאת כדי למנוע מלחזור על הדחיות הרבות שהפקת העונה הראשונה סבלה מהן. לכן העונה השניה עלתה כשנתיים לאחר עונתה הראשונה של סדרת הפאזל המחשבתי, שהגיעה לראשונה לעולם ב-2016. אם הלו״ז ההפקתי יימשך כך, העונה הבאה תגיע רק ב-2020.

נשיא התוכן של HBO אמר בהצהרה על חידוש הסדרה: ״זה תענוג יוצא מן הכלל לעבוד עם ג׳ונתן נולאן וליסה ג׳וי הכשרוניים באופן חריג, בדיוק כמו הקאסט והצוות שלהם. החל מהדרך מלאת ההשראה בה הם מספרים את הסיפור ועד לויזואליות המרהיבה, אנחנו כל כך נרגשים לראות לאן הפרק הבא יקח אותנו״.

https://www.youtube.com/watch?v=sjVqDg32_8s

נולאן אמר על תזמון הגעת העונה השלישית: ״זו שיחה מתמשכת עם החברים שלנו ב-HBO, ועבורנו, עם סדרה בסדר הגודל הזה, אנחנו לא מעוניינת ליצור את הגרסא הפשרנית. אנחנו רוצים שהסדרה תהפוך ליותר ויותר גדולה ויותר שאפתנית, וזה לוקח זמן. אנחנו רוצים לקחת את כל הזמן שאנחנו צריכים כדי לעשות את זה נכון״.

בנתיים במקביל דווח כי צופיה הבריטים של ווסטוורלד יזכו לצפות בפרק הפינאלה של העונה הנוכחית חמישה ימים לפני שיעלה לשידור באמריקה. הפרמיירה של הפינאלה, שנאמר כי יהיה ארוך יותר מהפרק האחרון של העונה הקודמת בעל 90 הדקות, תערך על המסך העצום של ה-London BFI ב-19 ביוני.

תגובות

במאמר זה

נגישות